Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy raz a ciąża


Gość ss...ra

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)

Moj pierwszy raz odbyl sie kilka dni temu trwalo to kilka minut i bez wytrysku mimo tego sie obawiam czy jest mozliwosc ciazy? Mam tez dziwne maki na kwasne, ale to chyba z powodu zadreczania sie ta sytuacja...

Odnośnik do komentarza

Witam . Kochałam się ze swojim chłopakiem od tyłu i spuscil sie do srodka. potem z odbytu poleciala mi sperma ale bylam jeszcze dziewica . pozniej na 2 dzien mnie rozdziewiczyl . czy moge byc od tego w ciazy bardzo prosze o pomoc bo mam objawy jakbym byla.

Odnośnik do komentarza

Witam mam bardzo poważny problem. Wczoraj miałam swój pierwszy raz z chłopakiem mam prawie 18 lat ( kończę je w maju) niestety moja błona dziewicza była zbyt gruba i gdy chłopak chciał we mnie wejść ( trwało to zaledwie kilka minut ok 3 ) to leciała mi krew i nie było to słabe krwawienie. Od razu 'zmyłam się ' do toalety i wzięłam prysznic. Wieczorem włożyłam sobie tampon by za chwilę go wyciągnąć i był trochę zakrwawiony jak i miał (jakieś małe drobinki, białe, czerwone jak przy upławach). A dziś mam bóle podbrzusza oraz jajników. Obawiam się jak pewnie każdy w moim wieku czy mogło dojść do zapłodnienia ? Dodam tylko że jestem przed miesiączką (mam ją dostać za kilka dni) więc wszystko działo się w moich dniach niepłodnych. Używaliśmy prezerwatywy. I nie wiem co mam teraz robić mam tabletki antykoncepcyjne - muszę zacząć je brać od 1 miesiączki ale myślałam co by się stało jak bym wzięła ją dzisiaj, albo udała się do ginekologa po tabletkę PO ale nie wiem czy mam się czym martwić. Proszę o szybką pomoc;( Z góry dziękuję i pozdrawiam Monika.

Odnośnik do komentarza

monika9502
Witam mam bardzo poważny problem. Wczoraj miałam swój pierwszy raz z chłopakiem mam prawie 18 lat ( kończę je w maju) niestety moja błona dziewicza była zbyt gruba i gdy chłopak chciał we mnie wejść ( trwało to zaledwie kilka minut ok 3 ) to leciała mi krew i nie było to słabe krwawienie. Od razu 'zmyłam się ' do toalety i wzięłam prysznic. Wieczorem włożyłam sobie tampon by za chwilę go wyciągnąć i był trochę zakrwawiony jak i miał (jakieś małe drobinki, białe, czerwone jak przy upławach). A dziś mam bóle podbrzusza oraz jajników. Obawiam się jak pewnie każdy w moim wieku czy mogło dojść do zapłodnienia ? Dodam tylko że jestem przed miesiączką (mam ją dostać za kilka dni) więc wszystko działo się w moich dniach niepłodnych. Używaliśmy prezerwatywy. I nie wiem co mam teraz robić mam tabletki antykoncepcyjne - muszę zacząć je brać od 1 miesiączki ale myślałam co by się stało jak bym wzięła ją dzisiaj, albo udała się do ginekologa po tabletkę PO ale nie wiem czy mam się czym martwić. Proszę o szybką pomoc;( Z góry dziękuję i pozdrawiam Monika.

Witam!
W opisanej przez Panią sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Przyjmowanie tabletek proszę rozpocząć zgodnie z planem, czyli pierwszego dnia miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Od 50 dni nie mam okresu. Bardzo się denerwuję. Między mną a moim chłopakiem nie doszło do stosunku, jednak próbowaliśmy dwa razy czy członek 'wejdzie' bez prezerwatywy. Wszedł tylko trochę, dosłownie na sekundę, nie została przerwana błona dziewicza. Nie doszło do wytrysku. To był już 33 dzień cyklu. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Po 13 dniach od zajścia wykonałam test ciążowy. Wyszedł negatywny.

Odnośnik do komentarza
Gość cicha.123

Czy podczas włożenia penisa do narządów kobiety, włożenie jego 3 centymetrów, można zajść w ciąże? Dziewczyna jest dziewicą. czy jest prawdopodobienstwo ze moze byc w ciazy? czy sa male tego szanse ?

Odnośnik do komentarza
Gość needed123

Witam..w czwartek(02.05) przeżyłam swój pierwszy raz..było to 4 dni przed przypadającą miesiączką..mieliśmy prezerwatywę..obawiam się jednak,że coś jest nie tak..przez prawie 3 dni po stosunku miałam dość obfite krwawienia, będąc w toalecie zauważyłam coś na kształt czerwonej błonki,przez cały ten czas towarzyszył mi ból podbrzusza mogący być efektem tego,że partner wchodził głęboko..po wspomnianym wcześniej krwawieniu miałam doczynienia z grudkowatym, kwaśnym śluzem..prócz bólów przez 2 dni towarzyszyło mi bulgotanie brzucha..miesiączka spóźnia mi się 3 dzień,pobolewa mnie brzuch i domyślam się,że powinna lada dzień nadejść..przez ostatnie kilka dni bardzo się stresowałam,mało spałam..generalnie obawiam się infekcji(tam gdzie doszło do zbliżenia nie było za czysto) czy też ciąży..nie wiem co o tym myśleć..jak wam się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Gość needed123

Wychodzę z takiego samego założenia..partner nie był zbyt delikatny i mógł naruszyć coś w środku czego efektem były te krwawienia..obecnie bóle podbrzusza przeniosły się wyżej..bulgotanie ustępuje..moje ogólne samopoczucie jest w porządku..martwi mnie tylko spoznianie się miesiączki(powinnam dostać 06.05) jednak w przeciągu 4 miesięcy miałam sytuację,że spóźniła mi się 5 dni a nastepna zaczęła się już normalnie tak jak wypadało..koleżanka mówiła mi,że jej po stosunku miesiączka potrafiła się spóźnić nawet 2tygodnie..to wszystko pada rozregulacji..i może złapałam infekcje..liczę na wasze opinię..

Odnośnik do komentarza
Gość needed123

Generalnie miałam wtedy do czynienia w większych,mniejszych ilościach z alkoholem a to też wiadomo na wpływ na nasz okres,do tego jeszcze ten stres..obecnie ból podbrzusza przeniósł się wyżej,mam troszkę wzdety brzuch i bulgotania..ogólne samopoczucie jest dobre..nie zauważyłam żadnych zmian..wydaje mi się,że miesiączka powinna nadejść..tak jak zwykle przed wysadziło mnie na twarzy,boli mnie brzuch i ogólnie wszystko wygląda tak jak zawsze to było przed..do tego powiem,że zrobiłam w piątek test(nie wiem czy nie za wcześnie) wyszło,że nie jestem w ciąży..

Odnośnik do komentarza

wczoraj mialam swoj pierwszy raz,uzylismy prezerwatywy .Dzisiaj rano zauwazylam przezroczysty sluz ciagnacy sie.Co to moze oznacza?i czy myslicie ze jest mozliwosc zeby z prezerwatywy cos wyciekalo jezeli nie pekla?chodzi o to czy jest mozliwosc ze byly w niej jakies dziurk przez ktore cos moglo przejsc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...