Skocz do zawartości
Forum

Krostki na buzi i pod oczami u niemowlaka


Gość ol...ek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ol...ek

witam mam pytanie;moje dziecko (9 miesięcy) ma krostki na buzi i pod oczami. Zrobiłam mu testy na gluten,mleko i białko. nic mi nie wykazały. Lekarz powiedział żebym mu wszystko podawała tak jak chce. Zaczełam kąpaci w wodzie z płatkami jęczminnymi. Co mam podawać mu? od czego to jest? i jak to zwalczyć?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, bym w ramach porady internetowej odpowiedziała precyzyjnie na Pani pytania. Rzeczywiście jednak takie zmiany u niemowląt najczęściej są wynikiem alergii. Niekoniecznie musi być to jednak alergia pokarmowa. Na początek proszę spróbować zmienić proszek/płyn do prania. Jeśli to nie pomoże proszę pojedynczo wykluczać z pożywienia kolejne produkty. Tak najłatwiej będzie wskazać alergen.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra1980

Jestem mama 4-miesięcznej Lenki jak moja córeczka miała jakiegoś nie wiadomego pochodzenia krostki to użyłam do smarowania maści z witaminą A, ale nie gotowa w tubce tylko na receptę robiona koszt ok 7-zł za duże opakowanie jest tłusta i nawet na ciemieniuszkę mi pomogła do tego kompałam małą woda + soda oczyszczona na małą wanienkę powiedzmy tak ok pół opakowania sody.To naprawdę działa.Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...