Skocz do zawartości
Forum

Podwyższona temperatura i osłabienie a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie, nie daje mi spokoju , dlatego postanowiłem napisać.
Kochałem się z moją partnerką 4 dni po okresie, miałem wytrysk w pochwie, wiem że miałem, choć orgazm był później, podczas pieszczot. Pierwszy raz tak mi się zdarzyło. Kilka dni temu była u mnie, miała podwyższoną temperaturę 36,9, nie czuła przeziębienia, ale takie dziwne osłabienie. Ona nie chce dziecka, ma troje z poprzedniego małżeństwa. Czy to możliwe, że jest w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Ja się nie obawiam, nie jest dla mnie to żaden problem. Patrzę też na to co moja partnerka czuje, a ona nie chce mieć już dzieci. Nie proponuję na razie testu ciążowego, jak się okres spóźni to wtedy trzeba będzie zrobić. Zabezpieczać się można i jak najbardziej jest to wskazane, ja jestem otwarty i nawet jak by się nam coś przytrafiło, to przyjąłbym to wyzwanie z radością, ale jest jeszcze zdanie mojej partnerki. Nie chcę jej niepokoić przed czasem, ale tak mi się wydaje że jednak coś małego-miłego będzie :-). Problemem nie jest ciąża i dziecko, ale to co ona zrobi w takiej sytuacji, nie chcę po prostu być dochodzącym tatusiem. Obawiam się skutków, to znaczy, że ona nie pozwoli mi na to bym po prostu z tym maleństwem był , jeśli chodzi o dzieci jest bardzo zaborcza, ma już dzieci , bardzo negatywnie nastawione do mnie i do tego, że my się spotykamy.

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie:)

Na podstawie samej temperatury nie mogę niczego jednoznacznie stwierdzić, ponieważ poziom temperatury naszego ciała zmienia się nawet w ciągu doby i zależy od wielu czynników.
Jeżeli kochaliście się 4 dnia cyklu a partnerka ma dosyć krótkie cykle, to prawdopodobieństwo zajścia w ciąże wzrasta.
Najlepiej będzie pod koniec cyklu wykonać test ciążowy a na następny raz, bardziej uważać;)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...