Skocz do zawartości
Forum

Sperma wyciekająca z prezerwatywy a ciąża


Gość kl...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.
Wczoraj kochałam się z moim chłopakiem, używaliśmy prezerwatywy. On doszedł we mnie i gdy wyciągnął członka zauważyliśmy że sperma wycieka spod prezerwatywystało się tak gdy chłopak podniósł członka do góry i sperma spływała stróżkiem aż do jąder. Przestraszyłam się, chłopak obejrzał moją pochwę powiedział,że nie widzi na niej spermy a stróżka która wypływała z prezerwatywy po prąciu nie była rozmazana. Poszłam do łazienki się załatwić obejrzałam swoją pochwę niezbyt dokładnie ale nic na niej nie zauważyłam gdy się wysiusiałam pomiędzy wargą sromową a pachwiną zauważyłam białą kuleczkę wielkości ziarnka grochu gdy ją dotknęłam ta kuleczka była mokra. Nie wiem co to było, może to mój śluz. Proszę o odpowiedź, boję się, że mogłabym zajść w ciążę, chociaż nie wiem czy sperma dostała się do pochwy, mój chłopak mówi że bezpośrednio po wyjęciu członka nic nie widział na mojej pochwie a ja nic nie czułam, żebym tam coś miała. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam i z góry dziękuję.;)

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

PO pierwsze ja bym nie pozwoliła oglądać swojej pochwy nawet swojemu chłopakowi ale to Twoja sprawa. Po drugie szansa jest bo sperma mogła zostać wprowadzona do pochwy. Dlatego najlepiej jak zrobisz test ciążowy. PO trzecie ta kuleczka mogła byc śluzem, może masz jakąś infekcję grzybiczną i to był jakaś wydzieli, najlepiej idź do lekarza i się przebadaj

Odnośnik do komentarza

Loukas
Po stosunku z dziewczyną gdy tak leżała na mnie penis się skurczył i wyciekło troche spermy a jej pochwał ubrudziła się nią dodam, że do tygodnia ma mieć znów okres. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże? Prezerwatywa durex fioletowa.
Pozdrawiam i prosze o odpowiedź eksperta.
Dziękuje.

Nic się nie martw i pomyśl o korzyściach : becikowe, urlop tacierzyński, ulga podatkowa itd.
Nigdy nie używaj fioletowych !

Odnośnik do komentarza
Gość zielony kapturek777

- "Przestraszyłam się, chłopak obejrzał moją pochwę"
- Jak on mógł, przecież uprawiałaś z nim tylko seks!? Jejuu, i co dalej?
-"Poszłam do łazienki się załatwić obejrzałam swoją pochwę niezbyt "
- No niezbyt! Teraz to całkiem przegięłaś. Jejuu, myślisz , że on wie?
-"pomiędzy wargą sromową a pachwiną zauważyłam białą kuleczkę wielkości ziarnka grochu(...) Nie wiem co to było"
-Uff, spoko, to tylko tasiemiec; nie wypuszczaj go na wolność!
-" boję się, że mogłabym zajść w ciążę"
-wiem, że byś chciała, ale najpierw niech odsiedzi.
-"dziękuję.;)"
-Jejuu, jestem twoją najlepszą przyjaciółką!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...