Skocz do zawartości
Forum

Słaby wytrysk i długa szyjka macicy a możliwość ciąży


Gość wr...li

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z żoną jesteśmy od 4 lat. od początku staraliśmy się o dziecko. W pierwszym roku zauważyłem spadek siły wytrysku, czego nigdy wcześniej nie doswiadczałem. Przez moment siła wytrysku wróciła do stanu poprzedniego i wówczas żona zaszła w ciażę, niestety poroniła. Po rocznej przerwie w staraniu się od dwóch lat znów podejmujemy próby uzyskania potomstwa. przez cały obecny okres obserwuję jednak bardzo słaby wytrysk. Problememnie jest ilość spermy i wydaje mi się, że iloćś ejalulanta jest również prawidłowa, jednak nie odczuwam wytrysku - brak ciśnienia. Co może być przyczyną? do kogo zwrócić się o pomoc - urolog czy raczej ginekolog. Jeden z ginekologów stwierdził, że żona ma długą i niedorozwiniętą szyjke macicy. Domyślam się, że w połączeniu z moim problemem z wytryskiem może to być przyczyną naszych kłopotów.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wśród problemów Państwa niepłodności może leżeć zarówno szyjka macicy o nieprawidłowej budowie jak i nieprawidłowości nasienia. Najlepiej byłoby zatem gdyby diagnostyka przebiegła dwutorowo. Panem powinien zająć się specjalista urolog, zaś żoną ginekolog. Dokładna diagnostyka pozwoli odpowiedzieć na pytanie jaka jest przyczyna niepłodności i umożliwi prawidłowe leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...