Skocz do zawartości
Forum

Bardzo słaba druga kreska na teście ciążowym a ciąża


Gość do...21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość panikara22

Witam wszystkich, co prawda miesiączka spóźnia mi się dopiero 3 dzień, ale od paru dni strasznie bolą mnie sutki, co wcześniej nigdy się nie zdarzało. Pomyślałam, że zrobię test. Pierwszy wyszedł na 99% negatywny, co prawda coś tam istniało w drugim pasku, ale było słabiutkie. Dzisiaj rano zrobiłam drugi test i mam coś takiego fota

Odnośnik do komentarza
Gość Oluskaaa92

Witam razem z narzeczonym staramy się o dzidziusia , rok temu niestety nie udało się nam ( 9 tyg ciąża obumarła) teraz po prawie roku od tego zdarzenia zaczęliśmy się starać no i jak na razie okres spóźnia mi się 8 dni .. zrobiłam 2 testy jeden w dniu spodziewanej miesiączki i pokazał drugą kreskę ale słabą drugi też ale kolejne testy po kilku dniach już nie .. byłą tylko jedna czerwona krecha i nie wiem już co myśleć ..

Odnośnik do komentarza
Gość dolceribelle

Witam ,mam pytanie .4 testy wykazały ciąże ,niestety jestem za granica ,w uk badanie usg wykonują po 10 tyg ciąży .Ja jestem według moich obliczeń 4 ,no i mam problem ze mam delikatne upławy brunatnym kolorze ,nie ma krwi takiej żywej tylko brudno brązowe .Czy jest cos co moze zaniepokoić mnie ,dodam ze boje sie o dziecko.Prosze o odp

Odnośnik do komentarza

Tez jestem w uk i prawda ze do 10tyg raczej nie ma żadnej pomocy od GP nie wiem gdzie dokładnie jestes ale zawsze mozesz udać sie do polskiego ginekologa i od ręki zrobi usg i przepisze progesteron na podtrzymanie ciazy
Te brunatne upławy nie koniecznie musza odznaczać cos złego ale lepiej sprawdzić z lekarzem , ja miałam podobna sytuacje 2 miesiące temu byłam 4-5 tyg zaczęło sie od brązowych uplawow skończyło sie okresem i poronieniem...po wszystkim poszłam do polskiego lekarza i dostałam progesteron w razie kolejnej ciazy, kilka dni temu okazało sie ze znow sie udało :) od razu zaczęłam brac tabletki jestem dobrej myśli :) trzymam kciuki za ciebie na pewno bedZie dobrze :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Dolceribelle

Jestem w Birmingham ale obdzwonilam dziś wszystkie namiary jakie miałam ,do polskich ginekologów.W Coventry tez ,przyjmują ale w weekendy.Niby tego nie jest dużo ,ale sie martwię bo to oczekiwana ciąża ,a nie jestem zbyt młoda ,mam 39 lat .Dzis pojedziemy do szpitala zobaczymy moze tam wyproszony usg.Z chęcią mogłabym zapłacić ale nie wiem gdzie sie udać .

Odnośnik do komentarza
Gość Dolceribelle

Witam ,prosze o odpowiedz bo juz sama nie ogarniam tego .3 testy wykazały ciąże ,jakiś 5 tydz pozniej brązowe upławy a za 2dmi krwawienie i wizyta w szpitalu ,dodam ze mieszkam w uk .Tsm mierzą temp ,i ciśnienie każą brać paracetamol.A i jeszcze zrobili test z moczu i ze jest 5 tyg ciaza.Po 2 dniach usg gdzie stwierdzają ze jesli cos było to poleciało .Kaza czekać godz i robią badania z krwi ,po 2 godz dzwonią ze jest ok i ze zapraszają na usg za tydzień .prosze odp jak długo od poronienia utrzyma sie ten hormon we krwi ,czy przy badaniu jej od razu wyjdzie poronienie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...