Skocz do zawartości
Forum

Bardzo słaba druga kreska na teście ciążowym a ciąża


Gość do...21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WielkiZnakZapytania

Lekarz co prawda po dłuższym czasie powiedział ,że takie poronienia są i testy też wykazują lekką drugą kreseczkę ,która znika . Starałam się to przyjąć łagodnie i teraz poczekamy do następnej @ :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie forumowiczki:)
Chciałam opisać swoją historie ponieważ wiele razy spotkałam się z podobnymi wpisami dotyczącymi niepewności odnoście wyniku testu ciążowego. Kiedy moja miesiączka spóźniała sie ponad tydzień postanowiłam zrobić test. Kreska była prawie niewidoczna. Mój Mąż twierdził że nic nie widzi a ja uparcie twierdziłam że coś tam jest. Przez kolejne dwa dni powtarzałam testy i za każdym razem to samo. Trzeba było patrzeć prawie pod światło żeby zobaczyć cień kreski. W końcu zdecydowałam się na badanie beta hcg, i wynik potwierdził obecność hormonu. Na potwierdzenie ciąży było jeszcze za wcześnie i musiałam czekać dwa długie tygodnie na wizyte u gina( tak mi powiedziała położna po wywiadzie kiedy miałam ostatnią miesiączkę). I w końcu w czwartym tygodniu lekarz potwierdził i pokazał mi fasolkę na usg. Tyle że wcale nie było mi lżej wiedząc jakie jest zagrożenie poronienia do trzeciego miesiąca. Teraz jestem w 20 tc także półmetek za nami i jesteśmy dobrej myśli. Jeżeli mogę coś doradzić to dziewczyny nie śpieszcie sie! Wiem że niewiedza jest okropna ale poczekajcie dwa trzy tygodnie zanim zrobicie test ciążowy. A jeżeli już zobaczycie cień kreski to nie traccie nadzieji i nie panikujcie ze nie jestescie w ciąży. Jak za wcześnie zrobicie test to taki może być wynik. Także życze wszystkim starającym się powodzenia!:)

Odnośnik do komentarza

JA ROBILAM TEST CIAZOWE 2 RAZY I JEDNA BYLA WYRAZNA A DRUGA SLABA MAM OKRES I PO I JAK PRZED KWAWIENIA BYLAM U LEKARZ TO MI POWIEDZIAL ZE TESTY NIE SA WIARYGODNE A JAK MU POWIEDZIALAM ZE SIE STARAMY Z MEZEM TO MI PRZEPISAL TABLETKI DAYETTE I NIE WIEM CO MAM ROBIC ZAPISALAM SIE DO INNEGO LEKARZA

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny !

Zrobiłam test ciążowy i miałam jeden pasek jaśniejszy.
Wyczytałam w internecie, żeby zrobić Beta hCG i zrobiłam.
Wynik wyszedł 857,9. Czy to na 100% znaczy, że jestem w ciąży? Dziś już nie udało mi się zarejestrować do żadnego ginekologa. Przeczytałam, że taki wynik hCG może oznaczać wahania hormonalne.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

karolina1024
Witam . Robiłam test 3 razy i wyszedł negatywnie. A niedawno powtórzyłam test i wszyło mi kreska na C mocna a na T jest bardzo słaba. Co to może oznaczać?

wczesną ciążę, lub wadliwy test. A po jakim czasie sprawdzałaś wynik ? bo jesli po dłuższym niż ten podany w instrukcji to wynik testu jest niewiarygodny

Odnośnik do komentarza

witam! Czy kreska, którą ja widzę na teście rzeczywiście jest, czy ja mam zwidy..? Ja widzę jej zarys, taki cień cienia cienia. Porównałam ten test z innym negatywnym tej samej firmy i nawet zarysu kreski "ciążowej" nie było. A tutaj ją widzę! Mogę prosić o opinię, czy to ja sobie dopowiadam, czy ona tam jest? Jestem przed @, ale że owulację miałam trochę wcześniej wykonałam test przed terminem miesiączki. Proszę o interpretację!

monthly_2014_10/bradzo-slaba-druga-kreska-na-tescie-ciazowym-a-ciaza_1947.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziękuję serdecznie za odpowiedź! Oczywiście powtórzę test, myślę że wstrzymam się z powtórką parę dni, do poniedziałku, czyli czasu miesiączki. Chciałam się upewnić, czy ja sobie coś dopisuję z tego oczekiwania, czy rzeczywiście coś tam się pokazało. Dziwnie się czuję, mam straszne zawroty głowy ostatnio, stąd moje większe niż dotychczas podczas starań podejrzenia. Jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedź! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...