Skocz do zawartości
Forum

Bardzo słaba druga kreska na teście ciążowym a ciąża


Gość do...21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karo-lina 88

Witam wszystkie kobietki. Rok temu mialam laparoskopie przy ktorej usuneli mi torbiel jajnika oraz lekarz stwierdzil zespol policystycznych jajnikow. Od 6 miesiecy staramy sie o dziecko ( narazie bez pomocy farmakologii ), miesiaczke mialam 11.11, kojelna powinnam dostac jutro, jednak nie czuje sie jak przed miesiaczka. Zrobilam wczoraj test ciazowy i druga kreska wyszla bardzo jasna. Dzisiaj go powtorzylam i tez pojawila sie jeszcze jasniejsza kreska, po jakis 10 minutach. Czy ktoras miala podobne doswiadczenia lub jest mi w stanie powiedziec coz to moze oznaczac? :) Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Gość anka198989

Witam dziewczyny. Jak wiekszosc z nas staram sie z mezem o malenstwo i bez efektow od pol roku. Wiem n ze to nie duzo ale niepokoilam sie bo jak wiemy zadna z nas nie bierze pod uwage ze nieplodnosc dotyczy wlasnie nas. Kochalam sie z mezem m.in. 12 i 13 dnia cyklu. Po tygodniu dokladnie 12 dnia po owulacji dostalam najpierw delikatne plamienie koloru jasno rozowego. Od razu dostalam goraczki 38 a potem spadlo do 35 i tak utrzymywalo sie 3 dni.Wczoraj bolal mnie brzuch ale znow tylko delikatne plamienie. Ciagle boli brzuch ale nie jest to tak jak na @. Zrobilam test juz chyba 6sty.i pokazala sie delikatna rozowa kreseczka. Maz twierdzi ze to jeszcze nie dwie kreski ale ja mysle ze to juz to. Zle sie czuje bola mnie cycki i ciagle to napinanie w brzuchu. Tez tak mialyscie? Co myslicie? Tak bardzo juz chcemy naszego malego bobasa. Mam 26 lat. Najwyzszy czas czyz nie:)))) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Mika 1974

Witam , wczoraj zrobiłam test , i dwie grube krechy .Ale ze 2 miesiące wcześniej poroniłam , a ze jestem w uk a tu nie ratują ciąży przed 12 tyg , w Polsce kupiłam duphaston , i wzięłam wczoraj . Dziś rano tez jedna tabletkę , i zrobiłam test a tam dwie kreski tylko jedna słabsza od drugiej ? Czy to przez duphaston ? jutro mam wizytę u polskiego ginekologa

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina692

Hej dziewczyny mam pytanie wczoraj wieczorem zrobilam test ciążowy i po 15 minutach wyszła druga blada i to bardzo blada kreska dziś rano wykonałam drugi test i identyczna sytuacja na ulotce jest napisane że wyniku nie można odczytywać po upływie 30 minut. A i okres spóźnia mi się dwa dni. Bardzo chciałabym mieć z narzeczonym dzidziusia. wcześniej takie wyniki mi nie wychodziły. Z góry dziękuję za odpowiedź. I dodam że mam 23 lata

Odnośnik do komentarza
Gość Mamusiax2

hey. od 2 miesiecy lykam pigulki,pilnuje czasu co do godziny. od tych 2 miesiecy okres mam co 2 tygodnie i trwa tydzien,dodatkowo bralam 2 razy antybiotyk dopiero teraz sie dowiedzialam ze oslabia to dzialanie pihulek. od tygodnia bola mnie jajniki,,mam zawroty glowy i obolale piersi. robilam wczoraj i dzis testy na jednym i drugim kreska przy T jest widoczna tylko przy dokladnym wpatrywaniu sie pod slonce. mozliwosc zajscia w ciaze mialam 16 maja a wczesniej to 3 maja. od jutra rana powinnam zaczas nowe opakowanie tabletek i teraz nie wiem czy je brac czynie... przeciez te testy nie daly mi odpowiedzi. ginekolog przeciez nie stwierdzi tak mlodej ciazy. jejku nie wiem co robic.pani na badanie B HCg czy jak to sie tam pisze...powiedziala ze moge przyjsc dopiero za tydzien;/;/;

Odnośnik do komentarza
Gość BardzoDziwnyTest

Bardzo dziwny wynik testu ciążowego. Kreska ta nie pokazała się od razu, dopiero po kilku godzinach, ale jest dość wyraźna, tylko taka cienka.. Nie dziwiłabym się i uznała, że jest negatywny, ale tydzień temu też miałam podobną sytuację, że kreska wyszła po trzech godzinach, z tym, że była grubsza. Teoretycznie są negatywne, ale czy zawsze po czasie się coś tam pokazuje? W linku zamieszczam zdjęcie tego testu:
http://zapodaj.net/1171062d5c5c2.jpg.html
Błagam o jakąkolwiek interpretacje

Odnośnik do komentarza

Witam ,
wraz z mężem staramy się o dziecko co prawda próbujemy już 2 miesiąc, mam świadomość, że nic od razu nie można mieć. Miesiąc temu po prawdopodobnym okresie implantacji zarodka zaczełam plamić na brązowo, w jednym dniu nawet wystąpił ból podbrzusza, jednak na drugi dzień wystąpiło jednodniowe krwawienie-jak miesiączkowe i znów brązowe plamienie. Przez ten okres wykonałam chyba z 4 testy ciążowe, jednak tylko jeden przedostatni pokazał cień cienia drugiej kreski -wskazując na nadzieje pozytywnego testu. Ostatni wyszedł negatywny po czym z przykrością odpuściłam i pogrzebałam moje nadzieje. Ten jedyny dzień krwawienia uznałam za pierwszy dzień menstruacji ( szczególnie że mam okres nieregularny). Teraz kolejny miesiąc czekam na jakiś znak, jednak nawet brązowe plamienie nie wystąpiło, z niecierpliwością czekam 4 ostatnie dni do planowanej miesiączki- z nadzieją że jednak nie nadejdzie. Brak jakichkolwiek objawów ciąży wzbudza u mnie negatywne myślenie. Czy u którejś z was wystąpiło podobne krwawienie??

Odnośnik do komentarza

Hey ja mialam tak samo u mnie bylo brazowe plemienia a w drugi dzien bardziej intensywne bez krwi a w trzeci juz z nikomu ilości ba czwarty wyknalam test i wyszla mi rozowa ale cieniutka jak wlos druga kreska.. Obecnie czekam na wyniki z krwi..ale do piątku tyle czasu:( A u Ciebie wyjaśniło sie cos?

Odnośnik do komentarza

Hej. Tak sobie śledzę to forum i postanowiłam również napisać. Otóż pierwszy test ciążowy robiłam 2 dni przed spodziewaną @. Wyszła bardzo blada kreseczka. Dzisiaj jestem 2 dni po spodziewanej @. Powtórzyłam test i wynik jest podobny z tym że druga kreseczka jest bardziej widoczna. Czy to oznacza że mogę zacząć się cieszyć czy raczej być sceptycznie nastawiona do tego?

monthly_2015_08/bardzo-slaba-druga-kreska-na-tescie-ciazowym-a-ciaza_3231.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Zaklopotanaaanamaxa

Czesc dziewczyny. Mam takie pytanie pytanie. Szukalam na forach cos na ten temat ale nie moge znaleźć. Moze ktoras z was mi odpowie, bardzo bym chciala. Zrobilam dzis test ciazowy, wyszla slabo widocza druga kreska ledwo widczna ale jednak byla, oczywiscie z porannego moczu. Drugi zrobilam po 17tej, ale juz kreski nie wykazalo :( dlaczego? Bardzo pragne dzidziusia, i jestem zalamana.. Kolejna proba i nic. Dodam ze okres mi sie sie spoznia 5 dni, ok 2 tyg temu mialam skorcze pachwin, i bole jak na @ ktore mam do teraz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Na początku zaznacze że pół roku temu skończyłam leczenie enometriozy i miałam już regularne cykle. Staramy się o dziecko (już raz poroniłam wtedy dowiedziałam się o endo). Owulacje miałam 29,11 ostatnia @ 15-19,11. Na usg 15,12 nic nie było widać prócz bańki wodnej.. Czy mogę być (nareszcie!)w ciąży? Nie miałam plamień ni nic a test wyszedł ledwo zabarwiony ale już po upływie 5 min.

Odnośnik do komentarza

Cześć, moja druga kreska tez była ledwo widoczna więc postanowiłam zrobić bete i wyszło 47 tak się cieszyłam wychodziło że to 3 tydzień za 4 dni wystąpiły plamienia a za kolejne dwa dni trafiłam do szpitala i okazało się ze niesty doszło do poronienia.... wniosek pamiętajcie aby mieć dobrego zaufanego ginekologa to bardzo ważne ja niesty tego nie miałam i aby podchodzić do ciąży z rezerwą bo strata jest okropna a ja się strasznie napalilam. Ja osobiście tlumacze sobie to tak że tak miało być :( i lepiej że teraz a nie w bardziej zaawansowanej ciąży. . Jakie plany jeszcze nie wiem strach że znowu się to powtórzy jest i ten okropny ból :( Powodzenia Mamuśki :*

Odnośnik do komentarza

TEST CIAŻOWY! Pierwsza kreska bardzo wyrazna w miejscu drugiej od razu pokazalo się wglebienie i po chwili przybralo wyraźniejszego ale szarego koloru. Druga kreska bardzo cienka jak włos. Test robiony przed terminem miesiączki. Czy może oznaczac ciaze ??

Odnośnik do komentarza

Hej. Mi okres spoznia sie 5 dni. Od tygodnia mam bóle brzucha jak na @. Zrobiłam trzy testy w ciągu trzech ostatnich dni. Na wszystkich druga kreska baardzo blada, nie pokazywała sie od razu tylko po chwili. Powiedzcie, skąd poza ciążą może sie wziac w organizmie hormon hcg?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...