Skocz do zawartości
Forum

Badanie ojcostwa w trakcie ciąży


Gość zdolowana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anetowa

Pewnie "super tatus" sie domaga i jakies podteksty Ci podklada. Olac takiego, wychowasz sama. Ja tak zrobilam :) i teraz mam super rodzinke, meza, synek juz ponad 2latka ma, a tamten f...t tylko placi alimenty

Odnośnik do komentarza

Nie to nie tatuś dziecka tylko moi "kochani" inaczej rodzice :/
a uwieżcie, że ich nie interesuje ani moje ani mojego Maluszka życie i zdrowie. Cała sytuacja jest tak popaprana, że ciężko o niej pisać, ale z drugiej strony wiem, że kiedyś będę musiała to z siebie w końcu wyrzucić. Mam dość tego domu, tej rodziny i tej cholernej obłudy - na zewnątrz kochająca się rodzinka a faktycznie... szkoda gadać....

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie,

Badania na ustalenie ojcostwa są najczęściej przeprowadzane w ośrodkach medycyny i genetyki sądowej.
Znalazłem jakąś stronę: www
Myślę, że może skierować się Pani do sądu w swoim mieście i poprosić o pomoc;) Przy Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, też powinna działać taka pracowania. Będzie taniej.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

@Deanerys - ja ich nie rozumiem już od bardzo dawna, a co do mojego dziecka to oni nie traktuja go jak wnuka. Wręcz twierdzą, że zadnego wnuka nie ma. A ważniejsze od jego zdrowia jest pozbycie się go jak najszybciej. Gdybym powiedziała że jestem w ciąży wczesniej to jestem pewna, że już by go nie było i to jest w całej tej historii najbardziej tragiczne.
@austeria - próbowałam wszystkiego. Jedyne co mi zostaje to dom samotnej matki. Problemem jest jednak to, że nie bedę miała praw rodzicielskich do dziecka i jak narazie żadnej szansy na pracę. Nie wiem co mam robić :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...