Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie i czyszczenie macicy po porodzie


Gość ki...12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ki...12

Bylam w ciazy mialam grzybice przez trzy miesiace wkoncu poszlam do lekarza bo mialam juz grody,przepisal mi masc to bylo w 8 miesiacu a do tego mialam strasznie bialy jezyk,strasznie!W marcu urodzilam,a tydzien po porodzie znalazlam sie w szpitalu mialam czyszczona macicy bo sie okazalo ze byly pozostalosci po porodzie podali mi amoxycylinepierwszego dnia a pozniej metronidazol i cefaleksyne dozylnio po trzech dniach wypuscili mnie ze szpitala,nalot z jezyka zaczal po woli schodzic ale nie zeszedl do konca i sie nawrocil mam z powrotem strasznie bialy jezyk i mnie piecze, piecze mnie pod skora na calym ciele i do tego mam klucia z tylu glowy,i w brzuchu do tego mam nudnosci jest mi nie dobrze i czuje sie coraz gorzej!!Prosze mi pomoc!BLAGAM!!!!!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy są dość mało specyficzne, co oznacza, że powinna się Pani skonsultować z lekarzem. W celu postawienia prawidłowej diagnozy konieczne jest bowiem zebranie pełnego wywiadu, zbadanie Pani i ocena zleconych badań dodatkowych. Warto byłoby się także zastanowić nad psychogenną etiologią objawów. Proszę bowiem pamiętać, że depresja poporodowa może mieć maskę somatyczną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...