Skocz do zawartości
Forum

Depresja w ciąży


Gość katui

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć... jestem w ciąży ale wcale nie jestem szczęśliwa z tego powodu... czuje sie kaleka, nic mi sie nie chce, wydaje mi sie ze jestem jak piate kolo u wozu dla mojego meza bo ciagle jeńcze i nie mam chumoru... nic mnie nie cieszy, boje się ze nie bede kochac swoje dziecko, bo teraz zaluje czasami ze dopuscilam do tego... ze jestem w ciazy... Czy ktos tez mial jak ja? co z tym mozna zrobic ?...

Odnośnik do komentarza

Słuchaj hormony Cię zalewają i dlatego jesteś taka humorzasta i nie masz na nic ochoty. A w którym miesiącu jesteś? Bo podobno pierwsze 3 są najgorsze, potem już cżłowiek zaczyna isę lepiej czuć. A planowałaś to dziecko czy było niespodzianką?

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jestem w 4 miesiacu... I mniej wiecej od 2 miesiecy jestem w takim stanie ze dosl;ownie nic mi sie nie chce, caly czas placze, wydaje mi sie ze maz mnie niedlugo zostawi... Nie wiem jak sobie z tym poradzic... Mam nadzieje ze to przejdzie

Odnośnik do komentarza
Gość ramoneska

Depresja w ciąży to ponoć rzecz normalna, bo jest jeszcze coś takiego, jak depresja poporodowa. Trzeba sie wyciszyc moze, zrelaksowac z mezem np.,i po prostu sie nastawic na dziecko, rozmawiac z nim. I czekac na szczesliwe rozwiazanie!

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Często kobiety myślą, że będąc w ciąży są chronione przed wszelkimi chorobami psychicznymi. Okazuje się jednak, że aż 10% kobiet w ciąży choruje na depresje!!!
Leczenie depresji w trakcie ciąży, jest trudne, ponieważ istnieją duże ograniczenia leczenia farmakologicznego, które można zastosować w trakcie tego stanu.
Najlepiej będzie udać się do lekarza psychiatry. Proszę się nie wstydzić, taka porada jest ważna dla Pani. Być może to tylko chwilowe przemęczenie lub apatia.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzieki za wasze odpowiedzi i za to ze tak mnie podtrzymujecie, bardzo chcialam zajsc w ciaze a teraz jak zaszlam to nie odczuwam radosci w ogole, ale po tym jak przeczytalam wasze odpowiedzi jest mi troche lepiej, bardzo dziekuje :) mam nadzieje ze to juz niedlugo minie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...