Forum Ciąża i dziecko

Skoki temperatury u dziecka

mamasitadeiza

mamasitadeiza

Witam wszystkich serdecznie. Mam problem z temperaturą mojej 4 letniej córci. Jakieś pięć dni temu mała obudziła się z bólem gardła ale po podaniu leku poszła dalej spać niestety ok 18 córka dostała wysokiej temperatury (39.4)której nie mogłam zbić przez całą noc-udało się dopiero rano. Myślałam,że wszystko jest ok ale niestety teraz tak 5 dzień dziecko ma za niską temp bo ok 34.0 do 35.3. Byłam u lekarza i tam powiedziano mi,ze to normalne bo mała przechodziła infekcję, i ma grudkowe ślady po wirusie w gardle i taka temp to nic nadzwyczajnego .Ja jednak się martwię, chociaż mała zachowuje się normalnie ta temp nie daje mi spokoju. Pani dr przepisała nam pulneo, dexa pico i immunotrofinę. Bardzo proszę o opinię.Czy ktoś miał podobny przypadek?

84995 mamasitadeiza Kobieta, 33 lata, Łódź
Lek. Piotr Raganowski

Lek. Piotr Raganowski

Odpowiedź eksperta

Witam Panią Serdecznie,

Proszę zastosować się do zaleceń lekarza. Trudno mi powiedzieć jakiego typu była to infekcja, jeżeli nie widziałem gardła. W razie kolejnego skoku gorączki, kaszlu lub jakiegokolwiek problemu, proszę skonsultować się z pediatrą.

Pozdrawiam Piotr

83776 lek-piotr-raganowski Mężczyzna, 29 lat, Stalowa Wola
mamasitadeiza

mamasitadeiza

Bardzo dziękuję za odpowiedź.Ale wciąż nie mam odpowiedzi odnośnie tego spadku temperatury

84995 mamasitadeiza Kobieta, 33 lata, Łódź
~gosia_

~gosia_

nie miałam do czynienia z taką sytuacją ale gdzieś czytałam że to jest normalne. nie musisz tak się martwić. dziecko czuje się dobrze tak że nie martw się

~eera

~eera

To jest normalne moja siostra tez tak miala jak byla mala i tez pamietam jak moja mama panikowala, ale dzieci tak maja z ta temperatura

Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij