Skocz do zawartości
Forum

Wysuszona skóra u niemowlaka


Gość qetuo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 3 miesięcznego synka i praktycznie od porodu ma bardzo suchą skórę, zwłaszcza na główce. łuszczy mu się i czasem wygląda jak łupież. Na policzkach tez jest bardzo sucha i biale plamki zaczeły sie pojawiać. Stosujemy oliwki ale niestety efekt jest krótkotrwały. Czy to może być jakaś choroba czy to bardziej kwestia zmiany kosmetyków?

Odnośnik do komentarza
Gość Karmelka

Moja córeczka miała bardzo suchą skórę, generalnie na całym ciałku. Pediatra poleciła nam dexeryl krem do mycia i krem do smarowania ciała. Są bezpieczne i co bardzo ważne nie zawierają  mydła. Córka ma już kilka lat, problem z suchością skóry pojawia się od czasu do czasua a  dexeryl pozostał nami jako dermokosmetyk do codziennej pielęgnacji dla całej rodziny

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2021 o 22:27, Gość Karmelka napisał:

Moja córeczka miała bardzo suchą skórę, generalnie na całym ciałku. Pediatra poleciła nam dexeryl krem do mycia i krem do smarowania ciała. Są bezpieczne i co bardzo ważne nie zawierają  mydła. Córka ma już kilka lat, problem z suchością skóry pojawia się od czasu do czasua a  dexeryl pozostał nami jako dermokosmetyk do codziennej pielęgnacji dla całej rodziny

tak, te krem jest extra do mocno przesuszonej skóry. ja dowiedziałam się o nim pocztą pantoflową i jestem bardzo zadowolona. świetnie nawilża i natłuszcza, nie zostawia lepkiej warstwy. wystarczą dwie aplikacje dziennie i jest duża poprawa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...