Skocz do zawartości
Forum

Kiedy wykonać test ciążowy, aby był wiarygodny?


Gość m.o.t.y.l.e.k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m.o.t.y.l.e.k

witam, czy wykonanie testu w 34 dniu cyklu bedzie da 100% wiarygodny wynik?? i czy w tym dniu cyklu mozna wykonac test popoludniu lub wieczorem czy to jeszcze za wczesnie i nalezy go zrobic z porannego moczu?? bardzo prosze o szybka odpowiedz. pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość m.o.t.y.l.e.k

dzieki za wypowiedzi, zrobilam test w poludnie i wyszedl pozytywny, nastepnego dnia rano zrobilam kolejny (czyli dzis) i wynik taki sam, teraz czekam na wizyte do lekarza aby potwierdzic malego Bąbelka:))

Odnośnik do komentarza

Witam,
okres spóźnia się już trzeci tydzień. Od ostatniego przeszłam grypę. Robiłam dwa testy (pierwszy trzy dni po spodziewanym okresie, a drugi tydzień po) oba wyniki negatywne. W najbliższym czasie mam zamiar udać się na badanie krwi. I tu pytanie w jakim czasie skoro okres mam nieregularnie wykonać badanie krwi aby wyniki były wiarygodne? A może testy i badania trzeba wykonywać w ileś dni po ostatnim stosunku?

Odnośnik do komentarza

Najlepiej testy wykonywac w dniu spodziewanej miesiączki, wtedy jest najbardziej wiarygodny. Naprawdę warto poczekać a nie robic po 5 testów z tym ze 4/5 wyników wyjdzie nieprawdziwych.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość amoredolcevita

Witam czy test ciążowy mogę wykonać popołudniu przy nieregularnych miesiączkach? Mój najdłuższy cykl trwał 35 dni dziś jest 40 dzień a miesiączki brak! Dodam że od kilku tyg. mam białe,lepkie,bezwonne upławy, skurcze podbrzusza, powiększone,drażliwe oraz twarde piersi. 1 test robiłam tydz temu (popołudniu przed tym dużo wypiłam napoju) wynik był negatywny. Jak myślicie czy to ciaza?? I czy test moge wykonac jutro popoludniu, tak aby wynik byl wiarygodny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...