Forum Ciąża i dziecko

Możliwość zajscia w ciążę po stosunku bez wytrysku w dni płodne

~marta1234567

~marta1234567

Mam nastepujące pytanie czy jest możliwość ze zaszłam w ciąże podczas stosunku bez wytrysku w dni płodne ? Słyszałam ze nie tylko w spermie są plemniki a od kilku dni zauważyłam objawy taki jak straszna zmienność nastroju płacz bez powodu , zgaga , brat apetyty a momentami nie moge przestać jeść , bolące sutki przy dotyku choć nigdy nie mialam bolesnych sutków .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

austeria

austeria

tak, jest możliwość zajścia w ciążę, zwłaszcza jeśli to było w dni płodne.

15475 austeria Kobieta, 10 lat, Gliwice
Kaja

Kaja

jest mozliwosc zajscia w ciaze bo tak jak slusznie zauwazylas w preejakulacie moga byc plemniki zdolne do zaplodnienia dlatego warto zrobic test ciazowy i najlepiej sie zabezpieczac jesli nie nie planujesz dzieci

230 kaja Kobieta, 41 lat, Tychy
Panda

Panda

Te objawy nie musza wskazywac na ciaze ale moga zwlaszcza ze wspolzylac bez zabezpieczenia i tak jak mowisz - w preejakulacie moga byc plemniki wiec powinnas wykonac test ciazowy aby sie upewnic czy jestes w ciazy czy nie

229 panda Kobieta, 36 lat, Katowice
~krasia

~krasia

MOżliwość jest szccególnie jeśli to były dni płodne. Zrób test i nie zapominaj o antykoncepcji

zuza7

zuza7

jest mośliwość ciąży, zrób test lub skonsultuj się z ginekologiem i zrób badania krwi

84857 zuza7 Kobieta, 26 lat, Chełm
Złośliwa

Złośliwa

i co zamierzasz iść do lekarza?

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 29 lat, Warszawa
annet9

annet9

jeżeli to dni płodne to jest możliwość. zrób test ciążowy i zgłoś się do ginekologa

84859 annet9 Kobieta, 28 lat, Lubartów
~marta1234567

~marta1234567

Zamierzam poczekać do miesiączki którą mam miec planowo za 3-4 dni i wdety zrobie test .