Skocz do zawartości
Forum

Negatywny wynik testu HCG i brak okresu a ciąża


Gość gość20

Rekomendowane odpowiedzi

a byłaś u lekarza? albo powtórz test płytkowy możne teraz coś pokaże . u mnie jest coś znowu nie tak bo objawy mam typowo ciążowe ( nudności, huśtawki nastrojów, wrażliwość na zapachy a zwłaszcza na perfumy ) po trzech dniach przestałam krwawic ,,jakby ręką odjął, nie wiem co myśleć. chyba że mam urojoną ciążę :)

Odnośnik do komentarza

Witam, proszę pomóżcie! Mam regularne cykle co 28,30 dni.Ostatni okres zaczął mi się 9 lutego, kochałam się z mężem 27 lutego i 8 marca. Dziś jest 16 marca a ja nie mam okresu. Robiłam test płytkowy 12 marca i wyszedł negatywny oraz test HCG dzisiaj i również negatywny. Jutro muszę wrócić do pracy a mam pracę ciężką fizyczną i nie wiem co mam robić. Podobno usg wykrywa 5-6tyg ciążę ale ja muszę wiedzieć jak najszybciej. Co mam zrobić! Dodam że mam objawy ciąży, mdłości zawroty głowy i okropną senność. Nie jestem jakąś nowicjuszką bo mam już jedno dziecko ale teraz kompletnie nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Gość elcia198911

Hej powiedzcie mi czy mimo testu negatywnego beta hcg dziś negatywny mogę być wciazy spóźnia mi się okres 4 dzień zawsze jak w zegarku miałam temperatura ciała 37 stopni co myslicie 20 powinam dostac okres a tu nic i nic nie wykazuje na okres. Czasem troche mlecznego śluzu mi się ujawni i tyle jestem rozdrazniona i spiaca.

Odnośnik do komentarza

ines85
Witam, proszę pomóżcie! Mam regularne cykle co 28,30 dni.Ostatni okres zaczął mi się 9 lutego, kochałam się z mężem 27 lutego i 8 marca. Dziś jest 16 marca a ja nie mam okresu. Robiłam test płytkowy 12 marca i wyszedł negatywny oraz test HCG dzisiaj i również negatywny. Jutro muszę wrócić do pracy a mam pracę ciężką fizyczną i nie wiem co mam robić. Podobno usg wykrywa 5-6tyg ciążę ale ja muszę wiedzieć jak najszybciej. Co mam zrobić! Dodam że mam objawy ciąży, mdłości zawroty głowy i okropną senność. Nie jestem jakąś nowicjuszką bo mam już jedno dziecko ale teraz kompletnie nie wiem co robić.

I jak kochana ciąża czy jednak nie pewnie już wiesz daj znać ciekawa jestem czy to jednak ciąża

Odnośnik do komentarza
Gość zaniepokojona 2015

Witam, mam pewien problem.Zawsze miesiaczke mam reguralnie co 28 dni. Okres powinnan dostać 23.04 ale nadal go nie mam. Robilam testy domowe z czego na 2-1 wyszedl z delikatna kreseczka,wiec udalam sie na badanie beta-hcg ,ale wyszedl negatywny. A okresu kolejny tydzien nie ma. 3 dni przed planowanym okresem bylam u ginekologa na rutynowej wizycie i sam stwierdzil ze zbliża mi się okres. Jestem strasznie senna ,wrecz otępiała i czesto zle sie czuje.Wszystkie badania z krwi mam wporzadku,jestem pod stala kontrola gdyz mam cukrzyce,ale pierwszy raz zdażyła mi sie taka sytuacja ze spóźnioną miesiączka. Mial ktos podobna sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek89

Ja mam tak samo miesiączkę mam co 28 dni. Bo brałam tab anty. I ostatnil miałam 6 kwietnia i do dziś nic. Za to moje upławy zrobiły się białe jak śmietana i czasami lekko żółte i jest ich więcej niż wcześniej. Urosły mi piersi mam nudności. Boli mnie podbrzusze jak na okres ale nie dostaje.. Robiłam beta hcg i wynik to <0.100 nie wiem co się dzieje..

Odnośnik do komentarza
Gość Blackangel91

Witam, mam pewien problem z odróżnieniem krwawienia od miesiączki.W dniu 20,05 (czyli 5 dni po terminie spodziewanej miesiączki) byłam pewna że dostałam okres, z racji że pracowałam w tedy na nocki to ok godziny 4-4,30 nad ranem dostałam silnego krwawienia przez co byłam bardzo słaba i wymiotowałam. Z racji że zawsze miałam obfite miesiączki i kilka krwotoków w przeszłości mam przepisane tabletki w razie takich sytuacji-ok 7 rano je zażyłam. Powinny działać kilka godzin, ale okres teraz jest bardzo słaby,wręcz mogę śmiało powiedzieć że wygląda na plamienie o ciemnoczerwonym bądź brązowym zabarwieniu.Dodam że cykle mam zwykle 28-29 dniowe. Ostatnio jestem również bardzo senna i zmęczona, chociaż nie wiem czy można to przypisywać ewentualnej ciąży czy przemęczeniu. Pobolewa mnie podbrzusze zwłaszcza po większym wysiłku w pracy. Czy jest prawdopodobne że mogę być w ciąży?
Bardzo proszę o radę

Odnośnik do komentarza

U mnie to samo. Ostatnia miesiączka 20 stycznia i do tej pory nie ma. Dzisiaj powinnam dostać kolejny okres ale nie zapowiada się na to ponieważ nie mam żadnych bóli, które występowały tydzień wcześniej sygnalizując zbliżający się okres. Oczywiście miesiąc temu miałam takie bóle ale nie przypominały tych miesiączkowych. Pierwszy test negatywny kolejny po 2 tygodniach od spodziewanej miesiączki i druga kreska bardzo słabiutko prawie nie widoczna. Kolejne testy negatywne. 10 marca byłam u ginekologa i stwierdził że nie widzi ciąży ale śluzówka jest powiększona i widzi że na dniach będzie okres. Niestety nie ma go. Wszystkie objawy jak na ciążę a testy negatywne. Ginekolog powiedział, że jak do 2 tygodni nie wystąpi krwawienie mam się zgłosić do niego po tabletki czyli 24 marca. Dzisiaj jest 6 tygodni od stosunku i dalej cisza. Już sama nie wiem co mam myśleć.

Odnośnik do komentarza

Witam. Staramy się o 2 dziecko. Moje cykle są krótkie bo trwają 25 dni. Ostatni okres mialam 3 marca. Trwał 5 dni. Owulacje mialam jakos Pozno ( potwierdzona testami) 18 marca. Dzisiaj mija 3 dzien po terminie miesiączki. Testy i beta zrobiona w dniu spodziewane miesiączki negatywne. Czy mimo to moge być w ciazy? Czy przez to ze przesunela mi sie owulacji beta jeszcze nic nie pokazała. Czy jeszcze jest za wcześnie. Zawsze przed okresem bolały mnie piersi i brzuch. Teraz jest cisza. Jest tylko bardzo " mokro"

Odnośnik do komentarza

Witam,
Od 2 lat biore tabletki antykoncepcyjne Lesiplus. Zawsze mialam krwawienie z odstawienia ale tym razem bylo inaczej. Podczas brania tabletek zapomnialam o jeden i wzielam ja o 14 godzin za pozno ( byla to tabletka z mniej wiecej srodka blistka). Kiedy krwawienie nieprzyszlo w 4 tabletkach placebo wystraszylam sie i zrobilam 2 test ciazowe i wyszly negatywne. Odstawilam tabletki i po 4 dniach placebo poszlam na bete HcG ktora wyszla 0.1. Tego samego dnia dostalam lekkiego plamienia. Plamienie trwalo 2 dni. Dzisiaj mija 4 dni od plamienia i 15 od ostatniego stosunku. Czy moge byc w ciazy jesli moje kolejne testy wychodza negatywnie? Dzis rano zrobilam test z porannego moczu o czulosci 10 i rowniez negatywny. Blagam o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Asik2354

Witam.
Praktycznie i w czasie owulacji i przed.. seks praktycznie codziennie... dodam że przez 1.5 miesiąca wczesniej brałam atywie ale odstawiłam ponieważ zdecydowaliśmy się na dzidzie. .:-) krwawienie z odstawienia miałam 28.04.. @ spóźnia mi się 3 dzień. .. jestem senna boli mnie podbrzusze jajniki czasem mnie mdli często siusiu robie... test 2 dni przed spodziewanym @ wyszedł negatywny i 3 dni po tez... czy jest jakaś cicha nadzieja?? Dodam jeszcze ze wczęściej przed braniem atywia miałam nieregularne cykle ok 50-54 dni a także kłopoty z tradzikiem

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mam takie pytanie prY pierwszej ciąży miałam robione testy i nic nie wychodziło a kilka dni później okazało się ze jestem w 10 tyg. Lecz TERAz od 5 miesięcy staramy się z partnerem o dziecko . Mam mdłości ale tak samo jak apetyt aż bd mi niedobrze ,spóźnia mi się okres , mam bolące i powiększone piersi i brzuch boli jak się położę na nim robiłam wynik z krwi i wyszedł <0,100 czy to oznacza brak ciąży? TO skąd takie objawy? ? pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Witam, zrobiłam już 5 testów płytkowych, które wyszły pozytywnie (jedna kreska jaśniejsza), objawy - ból piersi, zmęczenie, pobolewanie podbrzusza, skąpe plamienia, zwiększony apetyt. Wynik beta hcg 161,49. Chyba za niski... Nie wiem co myśleć, czy to wczesna ciąża czy też nie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...