Skocz do zawartości
Forum

Negatywny wynik testu HCG i brak okresu a ciąża


Gość gość20

Rekomendowane odpowiedzi

HA HA A JEDNAK CIĄŻA ;-)
PONOWIŁAM TEST KRWI PO TYGODNIU OD PIERWSZEGO TESTU I WYSZEDŁ POZYTYWNIE ;-)
CZYLI - PIERWSZE BADANIE KRWI NA BETA HCG BYŁO ALBO BŁĘDNIE WYKONANE ALBO POMYLILI WYNIKI W LABORATORIUM
PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY (BÓL PIERSI , PODWYŻSZONA TEMPERATURA) MIAŁAM JUŻ PO 18 DNIACH PIERWSZY POZYTYWNY TEST I KOLEJNE OBJAWY (MDŁOŚCI PO WYPICIU COCACOLI) JUŻ PO 24 DNIACH ;-)
INNYM RÓWNIEŻ ŻYCZĘ POWODZENIA

Odnośnik do komentarza

no to gratulacje :)
chciałabym żebyście napisały co o tym myślicie- ostatni raz kochałam się 10 marca (był to 15 dzień cyklu) 27 dnia (czyli 22 marca) dostałam okres- taki jak zwykle, nic nadzwyczajnego. no i teraz 18 kwietnia powinnam dostać okres jednak spóźnia się już 5 dzień.. podobno zdarzają się przypadki, że kobiety po zapłodnieniu mają jeszcze normalne miesiączki dopiero potem ustają (?).. zrobiłam nawet test ale wyszedł negatywny.. powtórzę go za kilka dni i wybiorę się do lekarza ale piszę tutaj bo do tego czasu chyba zwariuję :)))
ps. dodam, że zawsze się zabezpieczamy

Odnośnik do komentarza
Gość niuniaaaa92

hej ... ja mam dziwna sytuacje ostatni okres mialam 17 marca dzisiaj mamy 9 maja robilam w tym czasie 2 testy ciazowe ktore wyszly negatywnie ale ostatnio mam zawroty glowy prawie mdleje jest mi nie dobrze i nie wiem dlaczego ale przytylam chodz jak na ciaze to i tak za wczesnie chyba ... kochamy sie z chlopakiem bez zabespieczenia - stosunek przerywany ... ostatnio mialam dziwna sytuacje myslalam ze dostalam okresu a to byla doslownie malutka kropla krwi na tym sie zakonczylo bardzo prosze o odp.

Odnośnik do komentarza
Gość ewwweeellla

Witam mam pytanie czy moge być w ciązy? Okres mam co 28 dni ostatni raz miałam 03.04. do dnia dzisiejszego 09.05 nie mam...A więc tak kochałam się z mężemy bez zabezpieczenia stosunek przerywany nawet w dni płodne, dwa dni po spodziewanej miesiączce kochaliśmy się i partner "zrobił to we mnie" . Od 16.04 do 21.04 brałam antybiotyk Augumentin bo byłam chora. Robiłam dwa testy ciążowe, które wyszły negatywniie(Amil,Pink Test), jeden test robiłam 5 dnia po spodziewanej miesiaczce a 3 dni po pełnym stosunku, drugi natomiast powtórzyłam 3 dni później. W dniu spodziewanej miesiączki miałam lekkie plamienie kolor brązowo czerwony. Dwa dni jak wstawałam rano czułam się jakoś dziwnie jakbym miała"kaca" ale to nie możliwe bo nie piłam %...8 dni po spodziewanej miesiączce zauważyłam dużo białego ciągnącego się śluzu. A wiec czy moge być w ciązy a testy się pomyliły? Czy powinnan powtórzyć test?I czy jest możliwość że przez antybiotyk tak mi się przesunęły dni płodne, ze akurat wychodziły wtedy co odbyliśmy stosunek do końca? Pozdrawiam I czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość onatakmowi

skoro nie zobaczyl zadnej ciazy to jej po prostu nie ma. macica bylaby powiekszona i na pewno bylby widoczny pecherzk. poczekaj na miesiaczke moze ona sie pojawic nawet 2 tygodnie po odstawieniu lekow na wywolanie.

Odnośnik do komentarza
Gość onatakmowi

co sadze?nie wiem nie jestem lekarzem, wszystko zalezy od podejscia jesli chcesz ciazy czy nie chcesz-inne dzialania podejmujesz. ale na pewno w obu warto zeobic beta hcg w laboratorium. mozesz prosic lekarza o skierowanie(chco to i tak zawsze jest platne) ale bedziesz miala pewnosc. na wielu forach czyta się ze testy z moczu nie wykryly ciazy z reszta znam wielu ginekologow ktory potwierdzaja to. ja w nie nigdy nie wierzylam co wiecej jak cos za 10 zl( z narzucona marza) moze byc zawse miarodajne. nie wiem, nie wierzylam i nigdy w to nie uwierze. najlepsze jest to z krwi.

Odnośnik do komentarza
Gość mkjdhsjhdhdk

o jakich lekach ty mowisz? na poronienie? mozesz je kupic wszedzie jesli dobrze zrozumialam
beta hcg to badanie laboratoryjne wykrywajce ciaze lub jej brak.zaplacisz 3-4 dychy i masz z glowy - tj wiesz co dalej robic.

Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie moje miesiaczki byly zawsze regularne jednak zmienilo sie to w maju najpierw distalam okres 9 maja a powinnam 15 pozniej znowu w tym samym miesiacu 31 maja staramy sie z mezem odziecko i w czerwcu dokladnie 15 mielismy stosunek teram mamy 26 czerwca wykonalam juz pare testow i wynik negatywny a nadal nie mam miesiaczki nawet nie czuje sie na to zeby ja dostac czy jest mozliwe ze jestem jednak w ciazy a testy tego nie wykazuja ??

Odnośnik do komentarza

Witam

Na wszystko trzeba brać poprawkę.
Ja po wielu staraniach nie mogłam zajść w ciążę. Miałam endometrioze, zespół PCO itd lekarz dawał małe szanse na zajście w ciążę. Zrobiłam inseminację. Okres mi się spóźniał więc miałam nadzieję że inseminacja wyszła i jestem w ciązy. Zrobiłam test - negatywny, drugi negatywy. Poszłam na badanie HCG - niskie brak ciąży, ale okresu dalej nie miałam. Powtórzyłam badanie HCG po kilku dniach i okazało się że się udało. Więc te dziewczyny które starają się o dziecko niech w takich przypadkach powtarzają testy HCG bo jak widać organizm ludzki i natura to coś czego nie można zawsze przewidzieć

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina ;-)

Witam chciałam się dowiedzieć czy to ciąża czy może zaburzenia hormonalne a więc tak ostatni okres miałam 2 sierpnia trwa krótko przez to że brałam 3 miesiące tabletki anty. teraz odstawiłam tabletki ale 6.08 dzien po okresie kochałam siębz chłopakiem bez zabezpieczenia i skończył we mnie teraz okres powinnien być 29.08 dziś mamy 05.09 okresu nadal brak wczoraj robiłam test wyszedł negatywny robiłam go popołudniu i teraz nie wiem czy test mógł wyjść negatywnie a ciąża jednak jest czy po prostu po odstawieniu tabletek organizm wariuje ?

Odnośnik do komentarza

Witam,
starałam się z mężem o drugą dzidzię od 4 miesięcy, w tym cyklu jednak od owulacji pobolewał mnie brzuch w dole, trochę w okolicy jajnikó, praktycznie cały czas.. w ok 10 dni po owulacji (3 dni przed miesiączką) zrobiłam test > jedna kreska.. :( w terminie miesiączki jej nie było, chociaż zawsze ojawiała się jak w zegarku nie miałam też typowych dla niej symtomów, chociaż brzuch w dole delikatnie wciąż mnie pobolewał, do tego zaparcia, wzdęcia... dwa dni po terminie spodziewanego okresu zrobiłam kolejny test (z porannego moczu jak trzeba..), jedna kreska.... zaczęłam się marwić czy coś się nie dzieje ze mną złego.. dziś 6 dni po spodziewanym terminie okresu, kolejny trzeci już test iiii pojawiła się druga blada jeszcze kreska. Ale jest, podobne zabarwienie jak w 1 ciąży więc, nie mam wątpliwości! Hurrra! Życzę Wam równie pozytywnych rozwiązań :) Pozdraiwam Asia

Odnośnik do komentarza

Witam, dzisiaj mam 31dc. Okresu brak, choć zawsze był idealnie w 28dniu. Nie czuję żeby miał przyjść. Dwa testy robione w domu negatywne, beta robiona dzisiaj <0,2200 dla norm:<br /> do 2.4 poza ciążą
222895 1-10 tydzień itd.

Co mam o tym myśleć? Powtarzać betę?

Odnośnik do komentarza

Witam!

Opowiem swoją historię:

5 lat temu starałam się o pierwsze dziecko w grudniu odstawiłam microgynon i liczyłam, że na święta oznajmię dobrą nowinę o ciąży. Oczywiście okres był, w styczniu okres był,w lutym okres był. Regularnie robiłam testy - wszystkie negatywne. W marcu tydzień po terminie spóźnionej miesiączki zrobiłam test i ledwo widoczna druga kreska wskazywała na pozytywny. Poszłam tego samego dnia do lekarza, a tu 6 tydzień- czyli jedna normalna miesiączka w ciąży była!!!
Obecnie od jakiś 3 miesięcy ponownie staramy się o drugie potomstwo podkreślam że nie stosowałam od dawna środków antykoncepcyjnych. i co początku starań poślizgi w miesiączce o ok 1,5-2 tygodni, bóle jajników, podbrzusza ,wzdęcia, zaparcia, temp ok 37, do tego od tygodnia senność. Oczywiście testy domowe negatywne test z krwi 0,100 czyli to samo. Co wy na to??? Może ktoś wyrazi swoją opinie???

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Znalazłam Wasze forum przez przypadek i postanowiłam do Was dołączyć :)
My również staramy się z mężem o dzieciątko-od sierpnia :)
Niestety bez efektów.... :( Cykle miałam do tej pory regularne 28-29 dni....w tym miesiącu miałam dostać okresu 13 listopada i do tej pory nic.....do tego miewam dziwne bóle skurczowe w okolicach podbrzusza.... :( Testy ciążowe (sztuk 4) wykluczyły ciąże....niestety.... :( Poszłam do lekarza(chciałam jakieś badania krwi czy cokolwiek),a ten stwierdził,że jakiekolwiek badania po 1,5-2 latach starań o dziecko,a okresem nie ma się co przejmować!!! (Dodam,że mieszkam w Anglii.) Doznałam lekkiego szoku.... I co teraz robić....?

Odnośnik do komentarza

18.11 odbył się niepełny stosunek, okres miałam dostać 23.11 (nie dostałam ) zrobiłam 5 testów z moczu w odstępie ostatni 2 dni po spodziewanym terminie miesiączki, wszystkie negatywne. w osmy dzień po stosunku robiła test z krwi beta hcg wynik 2,00-negatywny. Czy mogę mieć pewność ze ciązy nie ma??? Dodam ze mam 37 lat, latem odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, które brałam po urodzeniu syna jakies 7 lat, mam mięśniaka 16mm, a lekarz ginekolog przy badaniu stwierdził ze mam nie pekniety pęcherzyk, i do owulacji mogło nie dojść. Z góry dziekuje za odpowiedz!!!!

Odnośnik do komentarza

w Polsce przyjęte jest że o problemach z poczęciem mówi się po roku bezowocnych starań.
Może poszukaj testów owulacyjnych, żeby określić czy owulacja jest czy też jej nie ma. Można je kupić w aptece.
Podstawowe badania zawsze możesz sama zrobić tylko że prywatnie i pewnie będzie Cię co nie co kosztować ( w sumie nie wiem jak jest w Anglii). Zrób sobie morfologię, badanie hormonów płciowych, prolaktynę i hormony tarczycy

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
Staramy się z mężem o dziecko, z reguły mam nieregularne cykle najdłuższy z 12 obserwowanych trwał 32 dni, najkrótszy 21 dni, dziś mija 40 dzień cyklu, od spodziewanej @ minął ponad tydzień, w między czasie zrobiłam chyba ze 4 testy z czego ostatni dzisiaj rano czyli 40 dc, na żadnym nie pojawiła się 2 kreseczka.
Cyto robiłam 6 listopada - wynik II grupa Papa (lekki stan zapalny), po dzisiejszej wizycie u gin dowiedziałam się że stan zapalny nie powinien aż tak wydłużyć cykl.
Dodam, że od paru dni mam tak jakby skurcze w dole brzucha i nudności.
Bardzo chciałabym by okazało się iż w środku gniazdko buduje sobie maleństwo - ale testy wychodzą negatywnie.
Czy mogłybyście poradzić co i jak, czy któraś z Was też tak miała?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...