Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży przez preejakulat i seks bez zabezpieczenia


Gość mo...94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! mam 17 lat mój chłopak też ostanio pare razy spółzyliśmy bez prezerwatywy boje się ze mogłam zajść w ciąze aleee on mi się nie spuścił do srodka tylko powoli to robił i wyjmował.. boje sie ze mimo wszystko zaszłam w ciąze bo jak słysze i czytam tu w necie o tych plemnikach w tym śluzie chlopaka to sie boje ;((( a jemy zawsze leci duzo slizu ;(( pomocyy

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie czy jesteś w ciąży. Ponieważ współżyłaś bez zabezpieczenia ryzyko ciąży istnieje. By się dowiedzieć czy jesteś w ciąży skonsultuj się z lekarzem ginekologiem w celu wykonania badania lub wykonaj test ciążowy. Powinien być wiarygodny mniej więcej w dniu spodziewanej miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią,

Stosunek bez zabezpieczenia lub/i stosunek przerywany(także bez zabezpieczenia-wytrysk na zewnątrz) nie jest najlepszą formą antykoncepcji. Wskaźnik Pearla dla stosunku przerywanego sięga nawet do 28 tzn. przy jego typowym stosowaniu nawet 28 kobiet na 100 może zajść w ciąże w ciągu roku stosowania tej metody.
Proszę najpierw poczytać o różnych formach antykoncepcji, a dopiero później brać się za współżycie. Kobieta w Pani wieku często nie jest gotowa psychicznie na wychowywanie dziecka. Niechciana ciąża może zmienić Pani życie o 360 stopni i niekorzystnie wpłynąć na przyszłą karierę, pracę, życie Pani dziecka, związek z Pani partnerem. Oczywiście nie chcę tutaj generalizować, ale w dzisiejszych czasach, ciąża w młodym wieku jest raczej zjawiskiem niekorzystnym.
Dlatego proszę zacząć stosować jakąś formę antykoncepcji albo wstrzymać się od współżycia, jeżeli nie jest Pani gotowa na wychowywanie dziecka.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam pytanie jakie jest ryzyko ciąży, w przypadku, gdy zaobserwowałam u siebie dni płodne tj. wodnista wydzielina z pochwy, przeźroczysty śluz. W tym czasie uprawiałam 3 razy seks bez zabezpieczeń, a chłopak doszedł we mnie.Po 3 razie robiłam test na owulację i wyszedł pozytywnie.Spodziewałam się wcześniej owulacji, lecz pod wpływem stresu musiała się przesunąć.Dodam, że do 12 h wziełam pigułkę 72 h po.Proszę o odp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...