Skocz do zawartości
Forum

Grypa jelitowa w ciąży


Gość dorrinio

Rekomendowane odpowiedzi

Moja narzeczona jest w 4 miesiącu ciązy ma 25 lat i od wczoraj choruje na grypę jelitową (tak przypuszczamy), objawy: biegunka, wymioty, osłabienie, potliwość, bóle brzucha. I tu pojawia się problem, bo jakkolwiek wymioty czy czeste korzystanie z ubikacji na pewno ją osłabia tak bóle brzucha mogą zaszkodzić dziecku czy to prawda? Moja narzeczona całą noc nie spala tylko kursowała od łóżka do ubikacji zasneła nad ranem i teraz jeszcze spi obudziła sie tylko po 8 bo pić jej się chciało wypiła gorzką herbatę i tyle. Dzwoniłem do teściowej i ona powiedziała, że jak po obudzeniu to się zacznie na nowo, to żeby jechac na pogotowie bo bóle brzucha mogą być niebezpieczne dla dziecka a wymioty mogą ją odwodnić. Czy faktycznie jechać na pogotowie w razie czego czy może do lekarza iść? Czy to niebezpieczne?

Odnośnik do komentarza

ja zwykle stosuje probiotyki lactoral wspomaga pracę całego ukladu pokarmowego zawiera bakterie które mamy też w układzie pokarmowy więc nie zaszkodzi a dodatkowo nawodni bo jest w proszku który należy rozpuścić w szklance wody

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...