Skocz do zawartości
Forum

Dziecko bez seksu


Gość 8różyczka8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 8różyczka8

Witam
proszę o powazne potraktowanie mojego wątku bo problem jest dość nietypowy, zaczynam się zastanawiać czy to możliwe.
Jestem dziewicą mam 18 lat. Nie uprawiam seksu ale mam chłopaka. Czasem dochodzi między nami do zbliżeń. Uprawiamy tzw. petting. Zwykle zatrzymujemy się na etapie gdy jesteśmy w bieliźnie - ja biustonosz i majteczki, on bokserki. Czasem on lezy a ja siadam na nim w bieliznie. Nigdy do stosunku nie doszlo. A mimo to juz ponad 3 tygodnie spoznia mi sie okres, który do tej pory był regularny. Zrobiłam test ciążowy z moczu i wyszedł pozytywmy (2 kreski). Potem powtorzylam z innej firmy testy i również wyszedł pozytywny. jestem w szoku bo jak to mozliwe, ze testy są pozytywne skoro ja nie współżyłam? Mój chłopak osiąga wytrysk przy mnie ale nigdy nie do pochwy. Nie potrafie tego zrozumieć czy mogłam zajść w ciążę bez seksu? Jesli tak to w jaki sposób? Czy test ciążowy może się mylić aż 4 krotnie? Czy moge byc na cos chora dlatego testy wyszly pozytywne? Nie wiem co robic nie potrafie w to uwierzyc moj chłopak tak samo.Jedyne co mi przechodzi do glowy to wilgotne bokserki i wilgotne moje majteczki i smerma mogla przesaknac i dostac sie do pochwy, sama nie wiem ale to chyba jedyne logiczne rozwiązanie. Prosze o odpowiedzi co robić??????

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka1803

No rzeczywiście to wydaje się być niemożliwe ale jeśli zrobiłaś kilka testów i wszystkie wyszły pozytywnie... hm najlepiej udaj się do ginekologa on rozwieje wszelkie wątpliwości jeśli to prawda to macie strasznego niefarta:-/

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

jeśli się okaze że jesteś w ciąży to albo to będzie niepokalane poczęcie albo faktycznie masz tak mega farta który się zdarza chyba 1 na niewiadomo ile. Nie chce mi się wierzyć, że możesz być w ciąży chyba że faktycznie czułaś że bielizna przesiąłka i sperme masz np. na wargach sromowych, jesli nie - to nie moze byc ciaza. Malinka dobrze radzi, idź do ginekologa zrób USG i zobaczy się czy jesteś w ciąży czy nie, ewentualnie bete zrób. A może jestes na coś chora i test wyszedł pozytywnie?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Istnieją rzadkie przypadki, gdy podczas pettingu kobieta zachodzi w ciążę np. jeżeli w czasie pieszczot dojdzie do wytrysku bezpośrednio na kobiece narządy płciowe. Znacznie mniej prawdopodobne jest zajście w ciążę poprzez wprowadzenie niewielkiej ilości nasienia do pochwy na palcach swoich bądź partnera.
Czasami test ciążowy daje wyniki fałszywie pozytywne np. przy torbielach jajnika, w ciąży ektopowej, w chorobach trofoblastycznych.
Myślę, że powinnaś udać się do ginekologa i wyjaśnić przyczynę podwyższenia beta-hcg w Twoim organizmie.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...