Skocz do zawartości
Forum

Spóźniający się okres po zapaleniu pęcherza moczowego


Gość bisiek4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bisiek4

Czy to, że miałam ostatnio zapalenie pęcherza może mieć wpływ na opóźnienie okresu? Normalnie bym się tym nie przejęła, ale boję się, że mogłam zaliczyć wpadkę (może troszkę panikuję...). W każdym razie byłam u ginekologa na USG, bo chciałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne i on chyba by stwierdził, że coś jest na rzeczy, prawda?

Odnośnik do komentarza

Witam,

>" Czy to, że miałam ostatnio zapalenie pęcherza może mieć
> wpływ na opóźnienie okresu?"

Na opóźnianie się okresu może mieć wpływ wiele czynników. Pierwszą przyczyną, która się nasuwa się kobiecie uprawiającej seks ze swoim partnerem jest ciąża. Inne równie częste przyczyny to: zła dieta, intensywne ćwiczenia fizyczne, przepracowanie, podróże(zmiana klimatu i strefy czasowej), stres (związany także z chorobą), zaburzenia hormonalne i wiele wiele innych.
Infekcja (stan zapalny w organizmie) może przyczynić się do opóźnienia okresu.

Jeżeli Pani współżyła bez antykoncepcji i chce się upewnić czy opóźnienie okresu nie jest związane z ciążą, proszę wykonać test ciążowy. Najlepiej używając moczu porannego(czyli oddawanego podczas pierwszej mikcji po przebudzeniu). Wtedy też najwyższe jest stężenie Beta-hcg w moczu i test będzie najbardziej miarodajny. W 90-99% potwierdzi on Pani czy jest w ciąży czy nie.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość kinga2222z

witam
ja ostatnio tez przechodziłam zapalnie pecherza moczowego brałam tabletki furagin. jestem dziewica i nie współżyje choc z chłopakiem zabawialismy sie w inny sposob etc palcówka itp czy opozniajacy sie okres o prawie 2 tyg. to przez zapalnie czy ciaza? (chodz to bardzo nikłe). aaa wspomne jeszcze o tym ze przez jakies 3 dni miałam bardzo nabrzmiałe piersi przy dotyku bardzo mnie bolały wiem ze to za duzo prolaktyny w organizie teraz juz ustało prosze o szybka odpowiedz w srode ide do lekarza ale chce sie dowiedziec czegos wiecej pozdrawiam kinga

Odnośnik do komentarza
Gość Zajefajna

Spóźniający się okres, to sprawa nierzadka. Z tymże zapalenie pęcherza moczowego było tutaj najbardziej prawdopodobne. Żeby tego uniknąć wprowadźcie do diety żurawinę. Ja miałam kiedyś problemy z nerkami, więc dodatkowo profilaktycznie biorę ziołowe tabletki Urosept.

Odnośnik do komentarza

Zapalenie pęcherza może mieć wpływ na opóźnienie okresu! Sama to przeżyłam chociaż miałam bardzo regularny cykl co 28 dni jak w zegarku a po zapaleniu spóźnił mi się 5 dni, nie ukrywam bałam się strasznie, ale póki się sam człowiek nie przekona to będzie miał milion innych myśli, mówię tu przede wszystkim o ciąży .

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja też miałam zapalenie pęcherza brałam tabletki, najpierw furaginum ale nic nie pomogło, to Cipronex . Spóźnia mi się okres 3 dzień. Jestem załamana bo nie wiem co mam o tym myśleć. Fakt z moim chłopakiem współżyłam on twierdzi że przesadzam,bo się zabezpieczyliśmy (prezerwatywą). Ale ja już wariuje, brzuch mnie boli.
Zastanawiam się nad zrobieniem testu, ale to nie możliwe żebym zaszła w ciąże.

POMÓŻCIE!!

Odnośnik do komentarza

ja brałam uro furaginum bo mialam zapalenie pecherza i okres spóźnia mi sie juz 6-10 dni (bo mam cykle rozne miedzy 28-32 dni). oczywiscie wariuje ze jestem w ciazy, chociaz zabezpieczalam sie prezerwatywami, no ale zwymiotowalam raz rano bycmoze z powodu kaca, ale nie jestem pewna. stresuje sie strasznie, bo okresu nie mam oraz zadnego sluzu na majtkach... nigdy nie spoznial mi sie okres, mam 19lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...