Skocz do zawartości
Forum

Ból jajników a ryzyko ciąży po stosunku bez zabezpieczenia


Rekomendowane odpowiedzi

hej słuchajcie ostatnio współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia kochaliśmy się dwa razy nie spuszczał sie we mnie ale boje sie ze z pierwszego wytrysku sperma mogła zostac i za drugim razem jak to robiliśmy po kilku godzinach mogła dostac się do macicy i boje sie teraz ze moglam zajść w ciążę . Na drugi dzien bolały mnie jajniki i nie wiem czy to przez to , czy przez to ze wlasnie wtedy straciłam dziewictwo .

Odnośnik do komentarza

9 dni przed okresem są dni niepłodne o ile owulacja się nie przesunie, także mimo wszystko prawdopodobieństwo nie jest duże. Fazy cyklu wyznaczaj sobie na bieżąco, będziesz w które dni jest możliwość zapłodnienia. Fajnym rozwiązaniem jest mikroskop owulacyjny np Afrodyta, bo jest wielokrotnego uzytku

Odnośnik do komentarza

Kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia 3 dni po okresie. Nie skonczyl we mnie. Moj cykl tra zazwyczaj jakies 28-30 dni. Po owulacji zaczelam czuc klucie w jajniku. Teraz chyba ustalo, zastapil to inny rodzaj bolu. Ostatnio bardzo czesto oddaje mocz. Dzisiaj zauwazylam, ze mam zaczerwienine wejscie do pochwy i wewnatrz niej tez jest chyba opuchniete. Dodam, ze 10 dni po stosunku zrobilam test i wyszedl negatywny. Czy powinnam podejzewac ciaze, czy infekcje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...