Skocz do zawartości
Forum

Atopowe zapalenie płuc ze szczeliną międzypłatową


Gość ... joasiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ... joasiaa

2 tygodnie temu mój syn (8 miesiecy) trafił do szpitala z zapaleniem płuc. prześwietlenie wykazało:

Atopowe zapalenie płuc ze szczeliną międzypłatową

Po 9 dniach został wypisany do domu, ale wrócił mu kaszel i duszności. Lekarz stwierdził że to może być zapalenie oskrzeli, ale że nie widzi powodów do szpitalnego leczenia dziecka. Byłam u innego lekarza, lekarz stwierdził, że to może byc znowu astma oskrzelowa. Nie wiem w tej chwili co robić jakie badania żeby dowiedzieć się co to jest? Ostatnio dużo przeszliśmy a te 2 diagnozy są od siebie różne. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Dziecko zachowuje sie normalnie oddycha spokojnie tylko ten kaszel tak jakby go cos dusiło. Czy moze to jakies resztki zapalenia?
Prosze o radę!!

Odnośnik do komentarza

nie jestem lekarzem ale ja bym podejrzewała oskrzela - zapalenie płuc niesie za soba powazne powiklania zwlaszcza u takiego malenstwa. dopiero jak bedziesz miala pewnosc ze i oskrzela i płuca sa zdrowe a kaszel nadal bedzie to wtedy bralabym pod uwage astme. ja sama jak mialam zapalenie oskrzeli to jak juz wyzdrowialam to jeszcze troche kaslalam jakies resztki choroby dawaly sie we znaki moze i tak jest w przypadku Twojego dziecka

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...