Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po zażyciu tabletki po


Gość et...os

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pragnę opisać sytuacje w jakiej się znalazłam. Mianowicie: 26 grudnia współżyłam z mężem. Był to dokładnie 12 dzień cyklu.Cyklem mam 29-32 dniowe. Ostatni cykl trwał 29 dni. Ostatni okres dostałam 14 grudnia 2011 r. Podczas stosunku pękła nam prezerwatywa. Ok 1,5- 2 godziny po tym incydencie udało mi się zażyć tabletkęPo Escapella. W dzień stosunku nie zaobserwowała śliskiego, przezroczystego śluzu.31 grudnia zaczęłam krwawić. Krwawienie trwa do dnia dzisiejszego. 1 stycznia zrobiłam test ciążowy płytkowy- wynik negatywny.
Moje pytanie jest takie jakie jest prawdopodobieństwo, że nie zajdę w ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Zażyłaś tabletke po bardzo szybko po stosunku, więc sa olbrzymie szanse, że zadziałała. Warto też zauważyc, że chyba nie miałaś wtedy jeszcze dni płodnych o ile nie doszło do jakiegoś nadspodziewanego rozregulowania hormonalnego i przesunięcia (właściwie przyspieszenia) owulacji.

Jedynym problemem, jaki teraz możesz mieć to fakt, że tabletka po ze względu na wysoką dawkę hormonu negatywnie wpływa na organizm powodując krwawienia i przesunięcie okresu. Z czasem wszystko powinno wrócić do normy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...