Skocz do zawartości
Forum

Brak porodu w wyznaczonym terminie


Gość Bransoletka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bransoletka

Hej,
Błagam pomóżcie! Jestem już tydzień po terminie. Tydzien temu miałam urodzic jednak do tej pory nie nie urodziłam bo najwyraźniej mojemu baby nie śpieszy się na ten świat. Lekarz kazal czekać i powiedział jak że jak bedzie gotowe to samo wyjdzie. Ja już próbowałam wszystkiego, ostre potrawy, inicjowanie stosunku płciowego, podnoszenie rąk do góry ( nie wiem czy to coś daje ale... jestem zdesperowana) Co robić? Czy powinnam mieć wywoływany poród? Babe jest ułożone tak jak powinno ale jakoś nie chce wyjść. A ja się tak martiwię.....

Odnośnik do komentarza
Gość raz dwa trzy

Czytałam że wiesiołek jest jednym z naturalnych sposobów na wywołanie porodu, tylko może wstrzymaj się do opinii eksperta, na ten temat. Możliwe też że ci źle wyliczono termin porodu, ponoć ciężko jest dokładnie określić wiek ciąży i zależy jakim sposobem się go określa.

Odnośnik do komentarza

Witam Bransoletka,

Poczekaj jeszcze tydzień. Dopiero po 2 tygodniach od wyznaczonego terminu, kontynuowanie ciąży staje się niebezpieczne dla dziecka i dla Ciebie. Czasami opóźnienie może wynikać z nieprawidłowego ustalenia wieku ciążowego.
Proponuję za tydzień udać się do lekarza celem wywołania porodu. Do tego czasu uprawiajcie z mężem dużo seksu oraz masujcie sutki;)
Trzymam kciuki.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...