Skocz do zawartości
Forum

Czy preejakulat może zapłodnić?


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem jest następujacy , pieściłam się z chłopakiem dotykałam jego członka no i był na nim preejakulat . po skończeniu on tez go dotknął , poszliśmy umyć ręce lecz umyliśmy je w SZAMPONIE ( z powodu iż nie mogliśmy znaleźć mydła) potem ponownie mnie pieścił (było to jakieś 20 minut ) i w końcu zaczęliśmy współżyc lecz jednak i ja i on dotykaliśmy prezerwatywy czy minimalna ilość preejakulatu który mogł się dostać na ręce podczas zakładania prezerwatywy jest zdolny do zapłodnienia . Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Informacja iz użyliście szamponu zamiast mydła jest zaiste nieistotna :) Nawet sama woda by wystarczyła, żeby zabić wszelkie plemniki :) a nawet jeśli... to jeszcze biorąc pod uwagę 20-minutowy okres "przebywania" plemników na świeżym powietrzu (tzn poza drogami rodnymi kobiety i mężczyzny) jest już wystarczającym czasem by je zabić, nawet kilka minut i już po nich. To naprawde słabiutkie, nędzne "istotki" ;) chociaż moga narobić naprawdę dużym problemów!

Odnośnik do komentarza

Czy Preejakulat możne zawierać plemniki, gdy mężczyzna nie ma orgazmu, wytrysku podczas stosunku. Od kilku dni zastanawiam się nad tym. Z tego jak czuje wytrysk (który osiągam tylko podczas masturbacji). aby mogły znaleźć się plemniki po za penisem, przed wytryskiem najpierw musi zostać osiągnięte taki poziom podniecenia żeby sperma została wtłoczona do cewnika... Ja takiego poziomu podczas stosunku nie osiągam, a zastanawiam się nad tym czy mogłem w takim przypadku zapłodnić Kobietę podczas niezabezpieczonego seksu oceniam moje szanse na takim poziomie, czy może ktoś dopomoże ?

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałbym się dowiedziec jak wielka jest możliwość zajścia w ciążę przez preejakulat. Do wytrysku nie doszło w pochwie partnerki ale z naszych obliczeń wynika ze miała końcówkę dni płodnych. Czytałem o tym trochę w internecie ale nie ma jednoznacznych odpowiedzi w związku z tym chciałbym o jak najszybszą i fachową odpowiedź jak wielkie jest ryzyko zajścia w ciążę. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

~ewfbweubf
Dzisiaj uprawiałam seks z partnerem,bez gumki,był to nasz pierwszy raz,wytrysk nie nastąpił w pochwie,ale boję się o śluz który wydzielał,czy mogły być w nim plemniki? Mogę zajść w ciążę?

Ano możesz bo w preejakulacie mogę być plemniki zdolne do zapłodnienia

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc! Kilka dni temu pieściłam się ze swoim chłopakiem i siedziałam na jego członku ale nie wszedł we mnie. Jeszcze tego samego dnia dostałam okres był obfity jak zwykle i bolesny ale w 4 dniu jest go co raz mniej gdzie na ogół trwa u mnie od 5 do 6 dni. Moje pytanie czy w wydzielinie która wytwarza się po przez podniecenie u mężczyzny mogłam zajść w ciąże? Doprowadziłam go do orgazmu ale sperma w żadnym wypadku nie miała kontaktu z moją pochwą.

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatnio ocieraliśmy się z dziewczyną przez bilezne w miejscach intymnych. Dziewczyna wyjeła mój członek i nacelowała go w wejście do pochwy (przez majtki), podobno w nią wszedłem ale nie czułem rożnicy, nie było przyjmego uczucia, nie było wilgotno, czasem nawet mnie bolało i było mi nieprzyjmnie i nie czułem zbliżającego się wytrysku. czy jest możliwość aby wypłunął mi płyń preejekulacyjny i żeby doszło do zapłodnienia ?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Miałam preejakulat na palcu, wytarłam go, choć nie jestem pewna czy dokładnie. Potem przez ponad godzinę wykonywałam różne czynności, jadłam, ubierałam się. Aż poszłam do łazienki i chcąc sprawdzić śluz w pochwie włożyłam tam ten palec, całkowicie zapomniałam umyć rąk. Dopiero po fakcie mnie olśniło. Czy były na nim jeszcze plemniki zdolne do zapłodnienia? Dodam, że był to dzień płodny.

Odnośnik do komentarza

czyli ten płyn może zapłodnic?
bo ja kochałam się akurat w owulacje, ale partner kończył na mnie był to stosunek przerywany. dzisiaj powinnam dostać okres ale nie wiem jak to bedzie zauwazyłam czesciej odwiedzac toalete i mam mdlosci ale piersi mnie nie bola.
Jeszcze jest jedna data do okresu jest to 21 września. Teraz nie wiem co mam o tym myslec

Odnośnik do komentarza

Ja rowniez uprawialam seks w dni plodne ale chlopak by we mnie chwilke a pozniej zalozyl prezerwatywe I w niej skonczyl. Po tym incydencie strasznie mnie boli brzuch tj jajniki jak na okres I mam bolesnosc piersi. Robilam dwa testy, wyszly negatywne a okres mam dooiero jutro dostac. Nie wiem dlaczego tak sie nakrecam. Prosze o szybka odpowiedz a I jeszcze jedno, pare dni temu kochalismy sie bez prezerwatywy ale nie doszlo do wytrysku I od tego czasu czuje mokro miedzy nogami.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Mój problem a jednoczenie zapytanie polega na tym. Przeczytałem już wiele artykułów odnośnie preejakulatu ale nadal nie wiem co o tym myśleć.

Niedawno wraz z moją dziewczyną postanowiliśmy współżyć, kiedy doszło co do czego i otworzyłem prezerwatywę i dotknąłem członkiem niewłaściwej strony prezerwatywy następnie zamiast użyć nowej odwróciłem ją na właściwą stronę.

W momencie zakładania na moim członku był preejakulat. Do stosunku nie doszło ponieważ w momencie penetracji moja dziewczyna odczuwała ból więc przerwałem. Dodam tylko że mój członek wszedł mniej więcej 1-3cm do pochwy.

Pytanie : Czy jest możliwe, że moja dziewczyna zajdzie w ciążę ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

jakie jest prawdop ciąży gdy w pochwie było kilka ruchów ale nie było w ogóle w środku wytrysku tylko na koc/łóżko. Podobno płyn preajakucyjnny zamiera plrmniki wiec mam pytanie skąd wiadomo czy ten płyn jest czy nie jak można się zorientować? ????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...