Skocz do zawartości
Forum

Dotykanie narządów płciowych a prawdopodobieństwo ciąży


Gość more111

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli nie było penetracji to raczej szanse są małe. Jeśli była to ryzyko ciaży jest bo w preejakulacie ( płyn przed wytryskiem wydzielający się z penisa) mogą być żywe plemniki zdolne do zapłodnienia komórki jajowej

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry mam takie pytanie do Pani czytam i czytam to forum ale jakos nie moge znalexc odpowiedzi na swoje pytanie otoz siedzialam ze swoim chlopakiem siedzielismy wszyscy byla nas taka spora grupa siedzilismy w samochodzie i w pewnym momencie ja mialam dresy bielzine i podpaske taka duza always night bo wedlug mocihw yliczen mam dostac w poniedzialek okres mowilam mojemu temu chlopakowi ze nie chce wpolzyc ze na to nie jestem po propstu gotowa i w pewnym momencie on wlozyl mi swoja reke wlasnie nie wiem napewno pod spodnie ale beizline mialam taka no normlana nie zadne strinig ale taka cienka i chyba nawet wlozyl reke pod bielizne na pewno trzymal mi na prawym posladku i boje sie bo po tym co zrobil ja byma w takim stresie szkoku ze wgl tak zrobi mnie zamurowalo i jestem pewna ze trzymal mi reke na prawym posladku ale boje sie bo no nie wim=em mnie az zamurowalo ze co jesli dotknal tych miejsc a wczeniej bym siku i bylismy na dworze wiec nie ma gdzie rak umyc czy cos i boje sie ze czy moglo dojsc do zaplodnienia zakladajc ze dotknal mi tych miejsc ja siedzialam mu wwtedy na kolanach to wie Pani no nie wiem jak to opsiac ja bylam samym tym faktem ze doktnal mnie tak przjete ze no nie wiem ale ze co jesli nie trzmal mnie tylko za posladek tylko dotknal mnie palcami tam ale wtedy poczul podpaske i wgl. Wiem ze to moz esie wydawac glupie ale ja kilka razy w przeszlosci bylam stawiana w takiej sytacji i myslam ze umiem juz stawiac granice i myslalam ze umiem az do tego monentu kiedy wlasnie wlozyl mi reke i trzymal za posladka i wlasnie teraz zaczelam sie obawiac wlascie odkad zabral ta reke zaczelam sie obawiac ze moze am tez dotknal mi swoimi rekami a ze byl siku nie bylo gdzie umyc moze nie wiem wczeniej prze wyjsciem z chlopakami bo byl w domu wczesniej i z kolegami ale w domu blo jego sotra ze moze zrobil sobie dobrze plemnik zostaly i na nasyzm spotkaniu jak tak mi zrobil to ze moze doszlo do zaplodnienia i jakie jest ryzko ciazy ? bo slowo daje ze na prawde nie wiem ale akurat tego jestem pewna ze trzyal mnie zaprawy posladek i jak o tym mysle i wgl coraz bardziej zaczynam sie obawiac ze moze dotknal mnie tam i zakadaja ze doktnal mnie tam a byl wczeniej siku rak nie umyl jakie jest i czy spore jest ryzko ciazy ? Sexu pettingu nic z tych rzeczy nigdy nie robilam nie wiem wiem ze przed sam dotykk chyba nawet nie jest od zaplodnienia ale wiem ze musi byc nasienia to w sumie nie wiem bo przeciez sexu chyba wczensiej nie uprawialm nie zdradzibym tym bardziej ze chyba byl w domu i wgl chyba z e wdomu robil sobie ale jego siotra tez byla i wgl chodzi o to ze ja bylam w takim szoku ze nawet nie wiem czy trzymal mnie tylko za posladek czy jeszcze poszedl dalej ale to poczul by podpaske nie wiem ale zkadajac nie poszedl dalej bym siku nie umyl rak to czy spore jest ryzko ciazy i zaplodnienia. Prosze o pilna pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...