Skocz do zawartości
Forum

Depilacja brzucha w ciąży


Gość krysia

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam taki problem, od kilku lat gole brzuch[glupoty mlodosci] i wiadomo po takim goleniu wloski odrastaja i to brzydko wyglada:(. obecnie jestem w 5mc ciąży i staram sie golic tylko pzed wizyta u lekarza bo nie wiem czy to moze zaszkodzic maluszkowi? wkecilam sobie ze maluch moze miec blizny na ciele? czy jest to mozliwe, czy to tylko moje przewrazliwienie? wiadomo jak kazda przyszla mama chcialabym urodzic zdrowe i piekne dziecko:). Czy mozecie rozwiac moje obawy?

Odnośnik do komentarza

to co że dotyka?? ale na pewno nie zrobi dziecku krzywdy bo niby jak? to niemozliwe na pewno!! dotyka brzucha ale przeciez nie cisnie go nie zdziera skóry ani nic to tak samo jakby się zadrapac lekko na brzuchu to też przecież nic sie nie stanie to skóra matki a nie dziecka dziecko jest bezpieczne!!

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

mam taki sam problem jak ty i sadze ze nie ma czego sie obawiac.a po drugie staraj sie nie wierzyc w te wszystkie zabobony co ci inni mowia bo wkoncu bys zglupiala.ja tak robie,nie slucham od innych co powinnam a czego nie.chyba jestem kobieta i przyszla mama wiec sama najlepiej wiem co szkodzi a co nie.wiec glowa do gory i sie nie martw

Odnośnik do komentarza

Zaza to nie jest tak ze jak w ciazy pofarbujesz wlosy to zaszkodza dziecku, nie. Po prostu nie farbuje sie wlosow bo sa oslabione a kolor i tak sie nie przyjmie tak jak powinien byc, dlatego sie nie farbuje wlosow a dopowiedzenie ze dziecku szkodzi powstalo aby przekonac kobiety zeby tego nie robily ;))

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! Niby sie smiejecie z tych przesadów, ale i tak jak by nie patrzec to kazdy w nie wieży. Jak sie wychodzi za maz tez mówia ze trzeba miec cos nowego, pożyczonego itd. A to tylko przesad a jak by nie patrzec KAZDA Z WAS tak robi:) . Tak samo jak te kokardki przy wozkach, kazdy mowi ze to kłupota ale mimo wszystko na kazym wózku zobaczysz kokardke, zaledwie jedna na milion nie ma. Albo tak jak w piątek 13 ze to niby pechowy dzien, i jak cos nie wychodzi to zawsze sie mowi ze to przez to ze dzisiaj trzynasty. Sa te przesady i chociaz kazdy mowi ze w nie nie wiezy to i tak myslicie inaczej!!!

Odnośnik do komentarza

ja nie mysle inaczej i nie jestem przesadna. nie mialam nic pozyczonego do slubu wszystko mialam nowe a przy wozku nie mam zamiaru wieszac zadnej kokardi, a piatek 13 ego to dzien jak kazdy. helloł 21 wiek!!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość Złośliwa

to mnie trochę denerwuje że dla dziewczynek różowy a dla chłopców tylko błękitny. Bo niby dlaczego tak miało być. Ja swoje dzieci będę starała się ubierać na przekór. Tak samo jak nie będę kupować swojej córce tylko zabawek dla dziewczynek.

Odnośnik do komentarza

ja nie widze w tym nic złego, że dziewczynce się kupuje zabawki dla dziewczynek... wszystko zależy od tego jakie jest dziecko. Bo jeśli nasza mała jest księżniczką to co nam szkodzi kupić jej różowe zabawki korone i takie tam. A jeśli jest bardziej chłopaczarą to niech bawi się samochodami i klockami lego...

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza

no tak ale to przecież wszystko można wyprostować. Jeśli dziecko lubi różowy kolor i dziewczynka lubi bawić się lalkami i przebierać się w ciuchy oraz udawać księżniczkę to ja nie widzę w tym nic złego. Przecież wszystko zależy od tego jakie masz podejście, ja nie mówię, że trzeba kupować wszystko i kłaniać się w pas, ale od czasu do czasu można coś takie zrobić. Jeśli będziemy mieli zdrowy rozsądek to nie powinniśmy wychować dziecka na zblazowaną nastolatkę.

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...