Skocz do zawartości
Forum

Uczucie parcia i plamienie w czasie ciąży


Gość yasmin2006

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie.Jestem w 7 tyg. ciazy i od kilku dni zaczelam odczuwac parcie na stolec. Pewnej nocy bylo tak silne ,doszlo do lekkiego plamienia ,ze wezwalam pogotowie (mieszkam w UK). W szpitalu pani doktor zbadala mnie pobrala moczi krew do badania,wykluczyla infekcje .Stwierdzila jednak ze na szyjce umiejscowil sie polip i to moze byc przyczyna a ze z ciaza nic sie nie dzieje.Mam skierowanie na badania za 3 dni. Czytalam wszedzie juz na temat problemow w ciazy i bardzo sie martwie. Mam dzieci i nigdy nie mialam problemow w ciazy, mam silny organizm. Ostatnio troche sie napracowalam i malo co jadlam moze to tez przyczynilo sie do tego. Leze czuje sie troche lepiej ,plamienie wystapilo jeszcze raz ale bardzo male ,mam jednak ciagle to parcie na stolec juz duzo mniejsze ale odczowalne. Ogolnie czuje sie dobrze nie wiem co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza

Dziekuje bardzo za wszystkie rady i slowa otuchy ,jutro badanie w szpitalu mam nadzieje ze bedzie dobrze. nadal mam ,ale juz slabsze parcia na stolec i lekko brazowy sluz, troche odczowam bol prawego ramienia boje sie zeby to nie byla ciaza pozamaciczna tyle o niej czytalam,ale badzmy dobrej mysli :)

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie jestem juz po badaniu mialam wyonany skan dopochwowy i wykazal ze jestem w 5 tyg. ciazy a nie jak podal lekarz w siodmym i drogie Panie wszystko jest w porzadku !!!!!Pani doktor pokazala mi maluszka i widzialam jego bijace serduszko :)!!! Ponoc te pozostale dolegliwosci to znaczy plamienia to od polipa a parcia to jak wyzej napisal ekspert (za co dziekuje) to wplyw ciazy na moje jelita ,zaczely sie okropne gazy ,ale one mnie nie przeszkadzaja gorzej z moim mezem ;).Dziekuje drogie Panie za wsparcie w trudnych chwilach i chociaz nadal mam obawy staram sie myslec pozytywnie .Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego !!!

Odnośnik do komentarza

Dziekuje bardzo tak sie ciesze kocham dzieci i to malenstwo jest czwarte :) najstarsza corka ma 21 lat, srednia corcia 12 i najmlodsza 5 :) Nie myslalam ,ze jeszcze bede mloda mamusia i z mezem mamy chetke na chlopczyka ,ale wiecie panie aby zdrowe bylo dzieciatko :) to bedziemy szczesliwi.Nasza rodzina jest bardzo wesola i w domu naszym jest wesolo ciesze sie ze dolaczy do nas jeszcze to malenstwo :) I powiedzcie kiedy tu sie zestarzec po prostu nie ma na to czasu ;) Pozdrawiamm i jeszcze raz dziekuje!!!!!

Odnośnik do komentarza

Tylko pamiętaj, że jakby nie było ciąża w tym wieku stwarza pewne ryzyko, więc nie dolewaj oliwy do ognia i odzywiaj się zdrowo i regularnie oraz nie przepracowuj! To dopiero początek ciąży, ale trzeba mieć to na uwadze. A tak poza tym to oczywiście GRATULACJE. Dziecko ma wielkie szczęście, że ma taką fajną rodzinę i tyle osób będzie się nim opiekowało :)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki za rade wiem, ze ciaza w moim wieku to stan powazny i bardzo sie boje, nie planowalam tego. Mam nadzieje jednak ,ze uda mi sie szczesliwie urodzic to malenstwo skoro juz jest we mnie ciesze sie bo jak pisalam kocham dzieci ale mam duze obawy staram sie dobrze odzywiac i nie przemeczac w pracy. Znowu mam plamienia teraz brazowo bordowe i brzuch mnie pobolewa a angielski learz badajc mnie (mialam skan) powiedzial ze nie wie dlaczego tak jest z ciaza jest ok i ze mam wziasc paracetamol jak brzuch boli. Jutro ide prywatnie do polskiego lekarza :(

Odnośnik do komentarza

Właśnie, tu w UK(bo też tu mieszkam) lekarze na wszystko przepisują paracetamol :( cokolwiek by człowieka nie bolało to brać paracetamol... trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie i gratuluję czwartego dzieciątka :) Ja jestem w 36 tyg. z pierwszym i mam nadzieję że też dorobię się takiej kochanej gromadki ... pozdrawiam i ściskam cieplutko :) wszystko będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Drogie Panie jestem po badaniu u prywatnego lekarza oczywiscie z polski. Badanie bylo dokladne i ciaza rozwija sie bardzo dobrze nic zlego sie nie dzieje ,jak powiedzial lekarz zeby nie to krwawienie to po prostu wzorcowa ciaza. Dostalam progesteron 2 razy dziennie i za dwa tygodnie do kontroli. Jak powiedzialam mu o paracetamolu pokrecil tylko glowa. Dowiedzialam sie ze w Angli nie zajmuja sie wczesna ciaza dopiero robia cos po 11 tygodniu. Czyli jezeli jest dobrze to o.k ,a jak nie to poleci. Ale nasi lekarze zajmuja sie bo serduszko juz bije jest mala istotka ktora ma prawo zyc .Za to dziekuje naszym lekarzom! Wizyta byla dosyc droga ale uwazam ze warto . Za dwa tygodnie kontrola jestem pelna nadzieji.

Odnośnik do komentarza

W sobote 0 12 dostalam strasznych boli,o 14 bylo po wszystkim poronilam. Nie wiem dlaczego lekarz dzien wczesniej zapewnial ze jest ok. W domu byly moje dzieci najmlodsza 5 lat nie moglam nawet plakac zeby jej nie poazac ze cos sie zlego dzieje. Przyjechalo pogotowie, szpita czyszczenie macicy.Jestem wstrzasnieta! Tak mi przykro!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...