Skocz do zawartości
Forum

Czy dzień po okresie można zajść w ciążę?


Gość Marti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jestem w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych w tym momencie jestem po miesiączce i wzięłam pierwszą tabletkę z listka po 7 dniowej przerwie chce z moim partnerem postarać się o dziecko czy mogę zaprzestać brac tabletki jeśli wzięłam po odstawieniu z poprzedniej.Pierwsza z kolejnego listka i jak szybko jest możliwość zajścia w ciążę . ? Bylo by mi miło gdyby ktoś mi doradzi cos;)

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawy 21

Cześć.. mam takie pytanie spaliśmy z dziewczyna i skończyłem w niej była 1 po okresie ma regularne cykle więc była w dni nie płodne czy jest jakieś ryzyko że wpadliśmy a jak jest tak duże???.... Dziękuję wszystkim za porady .

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie zacząła mi się miesiączka 21.01.2018 i skończy się 27.01.2018 czasami jeden dzień dłużej. Staramy się o dziecko z mężem juz 2 lata i chodź badania wyszły mi dobrze i nie się nie udaje stosunek robimy co dwa dni nawet przed okresem i nw kiedy mogę uprawiać stosunek żeby wkonvu miał skutek czy po miesiaczce tez mogę czy nie kiedy jest najlepiej ? Kupiliśmy z mężem tabletki dla mnie ovarin a dla męża fertiman czytaliśmy ze to pomaga zajsc w ciaze .bardzo pragniemy mieć dziecko ale naprawdę bez skutku :-(mam nadzieje ze nam ktoś pomoże :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Magda9108

Mam pytanie 11 marca dostałam miesiączke trwala 6 dni A 22 marca skończył we mnie A następna miesiączke dostałam 6 kwietnia i patrze ze sie konczy jest szansa na ciążę?? zaznaczam że od 22 marca często kończył we mnie dziekuje z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigułce pl

~Aaaaa96
A co jeżeli mam regularne miesiączki i stosowała antykoncepcje w tabletkach. Kochałam się dzień po skończonej miesiączce chłopak we mnie nie doszedł

Witam,
Jeśli brała Pani antykoncepcje prawidłowo to była Pani zabezpieczona. Przeważnie dzień po miesiączce nie jest dniem płodnym, chyba że miesiączka jest długa, a cykle krótkie np: w 26 dc dni płodne zaczynają się 10 dni po rozpoczęciu się miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...