Forum Ciąża i dziecko

Czy dzień po okresie można zajść w ciążę?

~Marti

~Marti

Kochalam się z chlopakiem bez zabezpieczenia. Byłam dzień po okresie, chociaż pojawiła się jeszcze niewielka wydzielina ciemnobrązowa. Uprawialiśmy stosunek przerywany. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże. Oatatnia miesiączka zaczęła się 14września, a teraz 10 października.

Trick

Trick

o ile nie masz cykli np 21 dniowych to dzień po okresie jest dniem niepłodnym z reguły

91915 trick Kobieta, 31 lat, Mazowickie
~NNNNNNN

~NNNNNNN

hej mam pytanie jak uprawiałam seks z moim chłopakiem dzien po okresie i pekła nam gumka ale skonczył we mnie jest szansa ze moge bys w ciazy ??????

gzg3

gzg3

Witam
Mam pytanie kochalam sie z mezem codziennie przez 5 dni przed okresem .okres niestety dostalam tydzien po terminie ale trwał tylko 3 dni i byl slabszy od normalnego okresu czy mimo tego jest mozliosc zebym byla w ciazy?? prosze o odpowiedz

95129 gzg3 Kobieta, 29 lat, warszawa
~nat18alia

~nat18alia

uprawiałam sex z chłopakiem dzień po okresie 11 maja.
okres mam regularny. miałam go dostać 2 czerwca dziś jest 4 a ja ciągle go nie mam...nigdy mi się nie spoźnił... boje się, że moge być w ciązy. nie zabezpieczylismy sie to trwalo tylko chwile, to był dzien nie płodny i nie skonczył we mnie na pewno.

~slonk

~slonk

~zia
A my nasza coreczke zmajstrowalismy dwa dni po okresie :) ZAWSZE istnieje to ryzyko i nikt mi nie powie ze nie... obserwacja... zawsze moze wydarzyc sie cos co w cyklu pomiesza... teraz mielismy chwile zapomnienia- dzien po okresie- doslownie kilka sekund- i zapowiada sie ze bedzie trzecie dziecko :)
to znaczy ze po okresie 1 czy 2 dni tez mozna zajsc w ciaze jest to mozliwe??

Duszka

Duszka

Oczywiście, że jest to możliwe. Zdarza się rzadko ale jest to jak najbardziej możliwe

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=15765305e3f9196c7.png
http://slubowisko.pl/suwaczek/2005-07-12/od-naszego-slubu-minelo-juz.png

99519 duszka Kobieta, 31 lat, Lubartów
~Delma

~Delma

Mam pytanie czy 1 dzien po okresie jak kochalam sie z bylym chlopakiem i on skonczyl we mnie to moglam zajsc w ciaze?

~zaniepokojona___a

~zaniepokojona___a

witam mam pytanie, dziś mam 13dc, wczoraj współżyłam z moim chłopakiem, i nie wiem czy nie przebiła się nam gumka? powiedzcie mi czy nawet mała dziurka może przepuścić plemnika ? nawet taka mała wielkości igiełki szpilki ?

~nobopoco

~nobopoco

ja też uprawiałam seks dzień po okresie, również bez zabezpieczenia. i chłopak też nie kończył we mnie, ale gdy kończył, podobno wytarł chusteczką i włożył znów. I tak parę razy. Moim zdaniem takie wytarcie nic nie daje.. Ale mam nadzieję że nie zajdę w ciążę ???

~ikosza

~ikosza

mozna zajść w ciążę w 2 dzień cyklu czyli w 2 dzien miesiączki. ja zaszłam, i mam synka :) i to napewno, gdyz moj maz tak pracuje ze nie bylo innej opcji, chociaz lekarz niedowierzał..

powtarzam : MOŻNA

~IKOSZA

~IKOSZA

pewnie że przebita gumka to wielkie ryzyko zajścia w ciążę.. pleminiki są mikroskopijne..

~skibusia

~skibusia

mam pytanie brałam zastrzyki depo prowera i niemiałam przez ten czas miesiączki on jest na 3 miesiące i odtamtej pory nie miałam miesiączki az do teraz .Czy po upływie miesiączki moge zajsc w ciąze i ile jest dni bezpłodnych

~Maaj

~Maaj

Witam, miesiączkuje bardzo różnie, Od półroku staram sie zajść w ciąze, ale nadal nic.Ciężko jest mi oblicyć dni płoden, dlatego pisze właśnie tu. Moje miesiączki.: 1 października2013 .1 listopada 2013 .
30 listopada2013 , 2 grudnia2013 2 stycznia 2014 i 29 styczeń 2014 jak mam obliczać pomocyyy!

~komo

~komo

witam, obalam mit zachodzenia w ciążę 5 dni przed owulacją - tzn możliwości przeżycia plemników przez taki okres - 5 dni przed owu nie ma śluzu płodnego - koniec kropka a tylko w takim plemniki ewentualnie mogą tak długo przeżyć i zachować zdolność do zapłodnienia ( o czym się nie pisze a to nie są pojęcia tożsame). Śluz płodny trwa 24-48 godzin przed owu -zatem max 2 dni i wtedy mogą się zaczaić i przetrwać w kryptach macicy. Przeżyłam istne piekło, co prawda na własne życzenie ale chcę uspokoić inne kobiety. Nie będę wchodziła w szczegóły - 6 dc odbył się 1 pełny stosunek ( miesiączka 5 dn, cykl 28 dni), niefortunnie w tym cyklu owulacja nastąpiła wcześniej a mianowicie 10 dc rano byłam juz po owu (usg). 10 dc wieczorem stosunek - i to ten stosunek doprowadził do ciązy a nie ten 3-4 dni przed owu tylko ten w dniu owu lub nawet chwilę po niej. Zatem jak widać 6dc był niepłodny, mimo tego że owulacja była juz 9 lub 10 dc. Skąd jestem pewna? Proszę mi wierzyć, że to informacja 100% potwierdzona. Pozdrawiam

~ela chelpa

~ela chelpa

hej pam takie pytanie kochalam sie z chlopakiem 1 dzien po okresie czy zajde w ciaze

Anna12346

Anna12346

mam straszny problem okres mam z reguly w miare regularny cykle 33-34 czasem krotsze okres trwa 5-6 dni.. ostatni 1 marca i do tej pory nic Sad dodam ze chlopak raz dotkan lmojego wejscia do pochwy penisem ale chyba nie doszedl wtedy wuiec nasienia raczej nie bylo.. czy mozliwa jest w ogole ciaza ? co moze byc przyczyna ? pare dni temu bolal mnie brzuch tak jak na okres ale teraz przestal

95499 anna12346 Kobieta, 23 lata, Krakow
~Oczy Twoje

~Oczy Twoje

nie sądzę abyś była w ciąży, prędzej sama siebie tak nakręciłas że zahamowałaś okres

~NIna321

~NIna321

Komo lecz się. Nie wiem skąd te bzdury opowiadasz ale lepiej doucz się. 1 po okresie nawet można zajść w ciąże. Współżyłam z chłopakiem 1 dzień po okresie i ciąża? Więcej nie współżyliśmy? I co gdzie Twoja racja hahaha. Doucz się

Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij