Skocz do zawartości
Forum

Czy dzień po okresie można zajść w ciążę?


Gość Marti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojona___a

witam mam pytanie, dziś mam 13dc, wczoraj współżyłam z moim chłopakiem, i nie wiem czy nie przebiła się nam gumka? powiedzcie mi czy nawet mała dziurka może przepuścić plemnika ? nawet taka mała wielkości igiełki szpilki ?

Odnośnik do komentarza

ja też uprawiałam seks dzień po okresie, również bez zabezpieczenia. i chłopak też nie kończył we mnie, ale gdy kończył, podobno wytarł chusteczką i włożył znów. I tak parę razy. Moim zdaniem takie wytarcie nic nie daje.. Ale mam nadzieję że nie zajdę w ciążę ???

Odnośnik do komentarza

mam pytanie brałam zastrzyki depo prowera i niemiałam przez ten czas miesiączki on jest na 3 miesiące i odtamtej pory nie miałam miesiączki az do teraz .Czy po upływie miesiączki moge zajsc w ciąze i ile jest dni bezpłodnych

Odnośnik do komentarza

Witam, miesiączkuje bardzo różnie, Od półroku staram sie zajść w ciąze, ale nadal nic.Ciężko jest mi oblicyć dni płoden, dlatego pisze właśnie tu. Moje miesiączki.: 1 października2013 .1 listopada 2013 .
30 listopada2013 , 2 grudnia2013 2 stycznia 2014 i 29 styczeń 2014 jak mam obliczać pomocyyy!

Odnośnik do komentarza

witam, obalam mit zachodzenia w ciążę 5 dni przed owulacją - tzn możliwości przeżycia plemników przez taki okres - 5 dni przed owu nie ma śluzu płodnego - koniec kropka a tylko w takim plemniki ewentualnie mogą tak długo przeżyć i zachować zdolność do zapłodnienia ( o czym się nie pisze a to nie są pojęcia tożsame). Śluz płodny trwa 24-48 godzin przed owu -zatem max 2 dni i wtedy mogą się zaczaić i przetrwać w kryptach macicy. Przeżyłam istne piekło, co prawda na własne życzenie ale chcę uspokoić inne kobiety. Nie będę wchodziła w szczegóły - 6 dc odbył się 1 pełny stosunek ( miesiączka 5 dn, cykl 28 dni), niefortunnie w tym cyklu owulacja nastąpiła wcześniej a mianowicie 10 dc rano byłam juz po owu (usg). 10 dc wieczorem stosunek - i to ten stosunek doprowadził do ciązy a nie ten 3-4 dni przed owu tylko ten w dniu owu lub nawet chwilę po niej. Zatem jak widać 6dc był niepłodny, mimo tego że owulacja była juz 9 lub 10 dc. Skąd jestem pewna? Proszę mi wierzyć, że to informacja 100% potwierdzona. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

mam straszny problem okres mam z reguly w miare regularny cykle 33-34 czasem krotsze okres trwa 5-6 dni.. ostatni 1 marca i do tej pory nic Sad dodam ze chlopak raz dotkan lmojego wejscia do pochwy penisem ale chyba nie doszedl wtedy wuiec nasienia raczej nie bylo.. czy mozliwa jest w ogole ciaza ? co moze byc przyczyna ? pare dni temu bolal mnie brzuch tak jak na okres ale teraz przestal

Odnośnik do komentarza

Komo lecz się. Nie wiem skąd te bzdury opowiadasz ale lepiej doucz się. 1 po okresie nawet można zajść w ciąże. Współżyłam z chłopakiem 1 dzień po okresie i ciąża? Więcej nie współżyliśmy? I co gdzie Twoja racja hahaha. Doucz się

Odnośnik do komentarza
Gość aaaaaaaaaaaa

czesc czekam na szybką odp . dostałam okres 16.05.2014, dni płodne mam od 25 , do 02.06.2014, kochałam się dnia 24,i 25 dnia .bez zabezpieczenia, czyli z spuszczeniem sie. teral lieci mi sluz chwilami dziwny zapach, dodam ze chwilami mnie kuje z prawej strony

Odnośnik do komentarza

witam,

wczoraj kochałam się z chłopakiem i pękła nam gumka.. ostatni okres miałam od 24 maja do 27, ale jeszcze wczoraj widziałam brnatna wydzielinę.. dodam tylko, że od kilku miesięcy mam bardzo krótkie cykle, ok. 21-23 dni. Mimo iż kochaliśmy się w prezerwatywie to on nie doszedł we mnie, tylko się wycofał przed finałem, czy możliwe jest, żebym zaszła w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

~olcziqwer
Ej dzien po okresie chlopak dotykal mi pochwy ale zadnego wytrysku nie bylo jedynie ten plyn ale penisa mi nie wkladal do pochwy a jestem dziewicą.Czy moge byc w ciąży okres mam co 28 dni pomóżcie!?

Nie bylo penetracji,stosunku ani tym bardziej wytrysku do srodka to skąd niby ciąża?
No zastanów sie na spokojnie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...