Skocz do zawartości
Forum

Czy dzień po okresie można zajść w ciążę?


Gość Marti

Rekomendowane odpowiedzi

Kochalam się z chlopakiem bez zabezpieczenia. Byłam dzień po okresie, chociaż pojawiła się jeszcze niewielka wydzielina ciemnobrązowa. Uprawialiśmy stosunek przerywany. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże. Oatatnia miesiączka zaczęła się 14września, a teraz 10 października.

Odnośnik do komentarza

po okresie teoretycznie masz dni niepłodne ale jeśli stosunek był bez zabezpieczenia i chłopak w Tobie skonczył istnieje ryzyko ze plemniki mogły przetrwać w drogach rodnych kobiety aż do dni płodnych. to teoria, ale w praktyce nie sądzę aby tak sie stalo bo nie skonczyl w Tobie i byly dni nieplodne, ale pamietaj ze ryzyko zawsze jest bo wystarczy 1 plemnik z płynu preejakulacyjnego, który wydziala sie przed wytryskiem i mezczyzna go nie czuje.

Odnośnik do komentarza

wiesz na tym forum jest lekarz wiec jak chcesz mieć pewność poczekaj na odpowiedź lekarza bo wtedy bedziesz miała czarne na białym, jest naprawde wiele roznych teorii ale ja sie trzymam tej która mi moja kolezanka powiedziała, a ona ją zna od swojej mamy bo jej mama jest w branzy medycznej i ja sie jej trzymam wiem ze sie sprawdza ale mimo wszystko sie zabezpeczam

Odnośnik do komentarza

ja tez się cieszę, że trafiłam na te forum bo dobrze jest poczytać o roznych rzeczach wtedy czlowiek w przyszlosci wie jak reagowac jak np. zapomni sie tabletki albo okres sie spoznia, to jak sie poczyta przypadki innych to wiadomo jak postepowac w swoim dla mnie to istotne jak ma ktos jak mam ja bo w ten sposob mozesz wczesniej zareagowac i wiedziec czego mozesz sie spodziewac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...