Skocz do zawartości
Forum

Miesiączka w czasie ciąży


Gość Amelia

Rekomendowane odpowiedzi

ciężko mi powiedzieć bo każdy organizm jest inny ja czasami mam wydzieline z pochwy po okresie i bardzo sie nia nie przejmuje bo moze byc to jakas drobna infekcja albo po prosu jakas wydzielina wydalona z organizmu ale nie zdazylo mi sie zeby miec śluz w krwi menstruacyjnej a czemu podejrzewasz, że możesz być w ciąży? masz objawy? nie zabezpieczałaś się? bo moim zdaniem nie warto sie tak stresowac lepiej pojsc na ten ten test skonsultowac go z lekarzem i miec pewnosc

Odnośnik do komentarza

to jeżeli masz objawy i czujesz ze mozesz byc w ciazy to mozliwe ze w niej jestes nie odpowiemy Ci na odleglosc czy jestes czy nie bo nie wiemy jedynie test moze to wykazac, objawy ciazy nie wystepuja na drugi dzien wiec do zaplodnienia moglo dojsc wczesniej a wiec test z krwi na pewno bedzie wiarygodny, ewentualnie mozesz pojsc do lekarza sie zbadac czym jest ten śluz w krwi i te objawy

Odnośnik do komentarza

witajcie , ja również mam do was pytanie, jestem w 2-3 tyg ciazy bylam dzis na pierwszym badaniu mialam dopochwowe usg i po badaniu wystapilo krwawienie poczatkowo niewielkie teraz pod wieczor jest wieksze,martwie sie bo nie chce stracic swojego dzieciatka. przy tym mam lekkie bole takie jak podczas miesiaczki i te towazyszace ciazy przy wzroscie macicy, czy moze byc cos nie tak ? prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

witam tak jak pisałam w innym poście, po dzisiejszym badaniu usg wystąpiło u mnie lekkie krwawienie. Wieczorem nasiliło sie. Jestem w 3 tyg ciąży.Martwię się o to aby to nie wpłynęło na moją ciąże.Mam 20 lat i to moja pierwsza ciąża. Czy są powody do niepokoju? Jutro mam zamiar wybrać się do pani ginekolog zapytać co się dzieje. Teraz jest tak jak bym dostała miesiączkę, boli mnie lekko brzuch i jajniki tak jak podczas okresu i dodatkowo tak jak od początku ciąży, przy rozciąganiu macicy. Proszę o odpowiedź, strasznie się boje bo zależy mi na tym dziecku :(

Odnośnik do komentarza

byłam :( niestety poroniłam w 3 tyg :(( krwawienie było bardzo intensywne w nocy i utrzymywało się przez dwa kolejne dni, "lało się jak z kranu" :( śluz,krew i skrzepy. Moja macica się oczyściła i teraz wróciła do normalnego wyglądu,nie odczuwałam bólu bo zarodek się jeszcze nie zagnieździł.Ginekolog ma też obawy o ciążę pozamaciczną ale zrobiłam test i wyszedł negatywny, tak więc niestety straciłam naszą kruszynkę:(((

Odnośnik do komentarza

witaj Lenka, ja prawdopodobnie jestem w ciazy, wykazaly to 2 razy testy z krwi...daly wynik pozytywny...., ale lekarz nie ma 100 % pewnosci, wiec ide w srode na USG.......Obecnie mam krwawienie lekkie, nie az takie obfite......Mam nadzieje ze bedzie ok...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,
Mam pytanie dotyczące krwawienia w ciąży.
Jestem w 7 tygodniu ciąży, do tej pory zdarzał się śluz brudnawy.
Dzisiaj rano miałam niewielką ilość krwi, brudnej ze śluzem.
Lekarz zalecił odpoczynek i branie tabletek. Po kilku godzinach wróciłam do przychodni bo krwawienie znowu było, również brudna krew ze śluzem. Wg badania nic się nie dzieje, akcja serca dziecka jest miarowa. Dostałam dwa zastrzyki i wysłano mnie do domu. Powiedziano mi, że mogę leżeć zarówno w domu jak i w szpitalu a na jedno wyjdzie.
Nie jest to normalne krwawienie ( z pierwszym dzieckiem była to czysta krew ale małe plamienia) obecnie brudna ze śluzem ale nie cieknie ze mnie. Wypływa przy korzystaniu z toalety, żadnych bóli nie mam. Wygląda to jak miesiączka z tym że ostatnią miałam 17 kwietnia.
Co najlepiej zrobić, czekać w domu czy zgłosić się do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Gość izolda1977

witajcie ,,prosze o pomoc i szybkie odpisanie,,otoz ,tez mam objawy na ciaze,,czuje sie na ciaze mam nawet objawy ciazowe,,nieukrywam ze bardzo bym sie ucieszyła,,mam hustawki nastrojów,chce mi sie wiecej spac niz wczesniej mam zachcianki,a to na ogorki a to na sledzie,,,mialam miec okres,,ale byl jakis dziwny w pierwsze 2 dni plamienia,,a potem przez 3 dni krwawienie ale nietak mocne ,,jak mialam zawsze przy okresie,,w tamtym miesiacu tez taki inny byl okres niz zawsze,, wrazliwe bardzo piersi,odczuwam bol tak jak by leciec mialo mleko, z piersi,,dzis zobaczylam ze podczas kapieli po lekkim nacisnieciu pojawila sie siara w piersiach obydwóch,po poludniu mnie zemdlilo nawet,,,korci mnie zrobic test ,ale przy zadnym z moich dzieci niewiem czemu niewykazywalo ze jestem w ciazy,,boje sie bo niedawno bralam antybiotyk na infekcje nerki,a miesiac temu ,,i 2 miesiace temu bylam w szpitalu tez na problem z nerkami i byl robiony tomograf,,leki przeciwbolowe,,antybiotyk niemogli mi dobrac mialam silną infekcje nerek i goraczka sie utrzymywala dlugo do 40 stopni,,,czy faktycznie udalo mi sie zajsc w ciaze,,,bo wczesniejszych problemach,,odstawilam wszystkie leki,,,,prosze o odpowiedz,

Odnośnik do komentarza
Gość Marta19891234

Mam problem mialam dostac okres 10 listopada 4 dni temu (piatek 16 listopada) zaczelam plamic ( plamy brazowe ) w sobote rano zaczelam troszke krwawic i o 7 rano mialam mdlosci i wymioty krwawienie mialam do niedzieli w poniedzialek nie mialam ani plan ani krwawienia. We wtorek znow zaczelam plamic do popoludnia. Teraz znow nie mam nic. Miesiaczke mam zawsze 7 lub 8 dni w miesiacu i bardzo obfita i bardzo zle ja przechodze gdyz zawsze mnie bol.Czuje sie bardzo zmeczona ciagle mi sie chce spac . Czy jest taka mozliwosc ze jestem w ciazy?

Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie. kochalam sie z pratnerem 2 dni przed miesiaczka,skonczyl we mnie. po 2 dniach dostałam okres czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy.? i czy jest mozliwa ciaza jak kocha sie 1 dnia miesiaczki.? również do końca.? dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...