Skocz do zawartości
Forum

Miesiączka w czasie ciąży


Gość Amelia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aśka8406

jak wygląda "okres" w ciąży, czy wtedy krwawienie jest bardzo malutkie podobne do tego jak krew z nosa leci, plamienia są małe i nie trzeba zmieniać często podpaski, wystarczy jedna na dzień, czy w nocy wtedy może pojawić się duże krwawienie, bo chyba zwykłego okresu wtedy nie ma ciekawi mnie ten temat bo wiele osób pisze ze ma okres w ciąży a wiele ze nie ma okresu w ciąży i każde krwawienie , plamienie jest niebezpieczne

Odnośnik do komentarza

W czasie ciąży nie ma się miesiączki, a jedynie czasem niektórym kobietom zdarzaja się plamienia. Krwawienia moga być różne, zależnie od przyczyny. Nie ma tu reguły. Jednak za każdym razem gdy pojawi się krwawienie dobrze jest skontaktować się z lekarzem, gdyż każde krwawienie potencjalnie stwarza zagrożenie.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

W niektórych przypadkach możliwe jest utrzymywanie się comiesięcznych krwawień nawet do trzeciego miesiąca ciąży. Najprostszą metodą na ustalenie tego, czy partnerka jest w ciąży będzie wykonanie testu ciążowego z porannej porcji moczu, który można kupić w aptece. Prawidłowo wykonany test można uznać za wiarygodny.

Odnośnik do komentarza

Według testów i objawów oraz własnego samopoczucia - jestem w ciąży ( z czego bardzo się cieszę). Nie rozumiem tylko jednej podstawowej rzeczy - mam okres!!!! czy to normalne?? Czy testy mogą się mylić czy można mieć miesiączkę w czasie ciąży, która pojawiła się praktycznie regularnie z opóźnieniem kilkunastu godzin??

Odnośnik do komentarza

U niektórych pań pojawiają się regularne przez cały pierwszy trymestr ciąży. Krwawienia te, choć występują w dniach spodziewanych miesiączek, mają zwykle zmieniony charakter-są mniej obfite.Jeżeli wykonała Pani 2 niezależne testy ciążowe, które dały wynik pozytywny, to najprawdopodobniej jest Pani w ciąży. Potwierdzić to może jedynie ginekolog.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...