Skocz do zawartości
Forum

Poronienie we wczesnym stadium ciąży


Gość karoliona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karoliona

W 11 tyg. ciąży dowiedziałam się, że płód nie posiada oznak życia. Lekarze stwierdzili, że doszło do poronienia we wczesnym stadium ciąży, jednak nie mogli określić ani dokładnego czasu, ani przyczyny utraty ciąży. Jednak nie miałam krwawienia, plamienia, bóli-nic, co mogłoby wskazywać na poronienie. To moja pierwsza ciąża, bardzo chcemy mieć z chłopakiem dzieci i strasznie przeżyliśmy tą stratę. Obawialiśmy się o to, czy będę mogła w przyszłości ponownie zajść w ciążę bez powikłań...Lekarze doradzili zabieg, usuwający martwy płód z macicy. Zaaplikowali mi przed operacją domacicznie lek C****** na \"rozluźnienie mięśni macicy\", jednak znalazłam informacje o stosowaniu tego leku w przypadku aborcji!!! Czy nie zdecydowaliśmy się zbyt szybko na ten zabieg? Czy płód mógł mieć jeszcze szansę na regenerację?

Odnośnik do komentarza

karloniexxx ma rację - masz prawo wiedzieć, lekarz musi Ci wszystko dokładnie powiedzieć, jaki to miało wpływ na płód i czy dziecko na pewno już było martwe. Niestety, lekarze często próbują się asekurowac i może odpowiadac wymijająco, ale wszystko zalezy od tego jak go przyciśniesz :) Z drugiej strony... to chyba nie ma takiego znaczenia... no bo i tak tego płodu już nie ma. czy nie lepiej skupić się na przyszłości zamiast rozpamiętywać przeszłosc? Przecież możesz teraz znowu zajśc w ciążę i o tym nalezy teraz myśleć. Konieczne jest do tego optymistyczne nastawienie.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...