Skocz do zawartości
Forum

Bezsenność u niemowlęcia


Gość magdalenadwojak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalenadwojak

Witam,
Mam problem z moją trzy i pol miesieczna córką a konkretnie z jej snem. Od kiedy skończyła trzy tygodnie ma kolki.Zanim sie zaczeły kolki spała mi bardzo ładnie po dwie godziny a jak sie tylko zaczely to zaczela mi spac tylko po 5 minut i sie budziła widac po niej ze jest niewyspana i jest bardzo marudna nie wiem do konca czy to moze byc spowodowane tymi kolkami sięgałam po porade pediatry ale ona powiedziała ze niektore dzieci tak maja a mi sie wydaje ze skoro przedtem ladnie spala to musi cos byc skoro przestala. Prosze bardzo o porade bo juz nie wiem co robić to staje sie bardzo uciążliwe po za tym mam jeszcze starsza corke ktora tez musze sie zajac.Prosze mi poradzic jak mam ja przyzwyczaic do dluzszej drzemki bo boje sie zeby ona poprostu sie nie przyzwyczaila do takiego krótkiego snu. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza

no nie wiedziałam, że mamy takich młodych użytkowników. Może twojemu maluchowi coś przeszkadza - może jest za jasno lub co innego. Ja jak byłam mała to podobno spałam jak suseł przy odgłosie odkurzacza:) Dziwne ale może spróbuj. wiem że niektóre matki stawiają nosidełko na piorącej pralce. Maluchy podobno śpią słodko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...