Skocz do zawartości
Forum

Gorączka i spóźniający się okres w wieku 40. lat przy podejrzeniu ciąży lub menopauzy


Gość basia00

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 40 lat (rocznikowo) i od jakiegoś czasu jak co kol wiek jem jest mi niedobrze , czuje mdłości i kreci mi się w głowie , ostatnio nawet miałam wysokie ciśnienie 160\\\\100 , nic mi się nie chce , przez 3 i pół tyg, spóźnia mi się miesiączka . Zaniepokoiłam się ! i zrobiłam sobie 2 testy ciążowe, i wyszło ze jestem w ciązy . Mam dwójke dzieci 15 letke i 11 letke , i mam problemy z jajnikami, miałam operacje . ( dosyć daawno )
Ale w moim wieku nie wypada być w ciąży , boje się ze jest to ryzyko zdrowotne ! Strasznie sie boje . Ale niektórzy mówią ze to przez to ze jestem już w takim wieku ze testy mogą sie mylić , albo może to być menopauza ? . Nie wiem co mam robić . Proszę pomóżcie !

Odnośnik do komentarza

Przy problemach ginekologicznych możesz mieć zachwiane problemy i stąd taki wynik testu. Z drugiej strony kobiety w Twoim wieku mogą już być we wczesnym stadium menopauzy. Powinnas zrobić badanie beta HCG, aby okreslić czy to ciąża. radze tez iść do lekarza, aby wszystko sprawdzić.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...