Skocz do zawartości
Forum

Polip w trakcie ciąży a test ciążowy


Gość spaniel

Rekomendowane odpowiedzi

witam w grudniu lekarz stwierdzil umnie polip w jamie macicy centymetrowy skierowanie na zabieg nie poszlam.po trzech miesiacach poszlam do innego lekarza lekarz nie byl pewien co to jest bylo cos wielkosci 5 milimetrow ,do tego zapewnial mnie ze w ciaze napewno nie zajde.ogolnie miesiaz=czki mialam normalne bez mocnych krwawien.od dwuch miesiecy mialam duzo slabszy okres i teraz juz miesiaczki nie dostalam zrobilam test ciazowy i wyszedl pozytywnie zreszta mam objawy ciazowe jestem w ciagu dnia senna nerwowa mam skurcze lydek czesto chodze do toalety mam apetyt i bole glowy i swoje humorki.czy moge byc naprawde w ciazy i czy mi sie ciaza utrzyma.i jeszcze jedno mam pytanie czy gdybym nie byla w ciazy i mialabym tego polipa to test ciazowy wyszedl by mi pozytywnie

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie sama mam ten problem czyli polipa na szyjce macicy i jestem w 5 tyg . ciazy tak wykazal dzisiejszy skan. Pani doktor powiedziala ze usunie sie go po ciazy ,ale przez niego plamie lekko co jakis czas. Ale badanie wykazalo ze dzidzius dobrze sie rozwija i jest ok. Czytalam o polipach na necie i jest wiele kobiet ktore go mialy w ciazy lub urosl w ciazy i szczesliwie urodzily .Ale dla pewnosci idz do lekarza. Przy moim polipie tez test byl pozytywny :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...