Skocz do zawartości
Forum

Obliczanie dni płodnych


Gość paulinka198930

Rekomendowane odpowiedzi

Gość starsza koleżanka

Obliczenie dni płodnych jest bardzo trudne, zwłaszcza, że obliczenie owulacji nie jest proste - na to trzeba dużo czasu i obserwacji np. temperatury ciała, śluzu... Jeżeli chcesz się sama dowiedzieć kiedy masz dni płodne, propnuję tester owulacyjny - np. tester wielokrotnego użytku afrodyta.
Możesz go kupić przez internet. Na podstawie kilku kropel śliny dowiesz się, czy masz dni płodne, czy niepłodne

Odnośnik do komentarza

Witam bardzo serdecznie. Mam problem z wyznaczeniem dni plodnych i bardzo prosila bym o pomoc w tej sprawie. Przedostatnia miesiaczke mialam 14 pazdziernika, okres mam regularny co 28 dni, ale ostatnia miesiaczke mialam 14 listopada. Bardzo prosze o pomoc w wyznaczeniu mi dni plodnych z przyblizona data. Dziekuje bardzo za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam bardzo serdecznie. Mam problem z wyznaczeniem dni plodnych i bardzo prosila bym o pomoc w tej sprawie. Przedostatnia miesiaczke mialam 14 pazdziernika, okres mam regularny co 28 dni, ale ostatnia miesiaczke mialam 14 listopada. Bardzo prosze o pomoc w wyznaczeniu mi dni plodnych z przyblizona data. Dziekuje bardzo za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dni płodnych się nie oblicza, tym bardziej przy nieregularnych miesiączkach. Jeżeli chcesz wiedzieć kiedy masz dni płodne i niepłodne to albo zaczniesz obserwować swój organizm (czyli mierzenie temperatury, obserwacja śluzu itd.) albo tak jak jest wspomniane w poście wyżej kupisz sobie urządzenie typu afrodyta, które pozwala na wyznaczenie dni płodnych

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...