Skocz do zawartości
Forum

Czy opóźnienie okresu pomimo negatywnego testu ciążowego może oznaczać ciążę?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 28 lat, po pierwszej ciąży miesiączkę raczej regularnie co 28-29 dni. Okres powinnam dostać 15.04, więc spoznia się już 9dni. 21.04 zrobiłam test ciążowy ok godziny 14 - wyszedł negatywny. Ogólnie czuje się bardzo dziwnie, bóle podbrzusza, mam zawroty głowy i uczucie mdłości, o 18 jestem już spiaca:/ czy mimo negatywnego wyniku to może być ciąża? Wykonanie powtórnego testu ma sens??

Odnośnik do komentarza

Witam, 1 kwietnia uprawiałam stosunek z moim chłopakiem. Stosunek odbył się w prezerwatywie, gdzie była dokładnie sprawdzona, a wytrysk wystąpił poza pochwą. Planowany okres powinnam dostać 22 kwietnia jak co miesiąc. Przez kilkanaście dni bardzo się stresowałam.. do teraz nie mam okresu. W tą niedzielę chłopak zrobił mi palcówke. Za racji tego że włożył za głęboko palce, bardzo mnie zabolało. Po 2 minutach poleciało mi trochę krwi po udzie. Wzięłam prysznic, poszłam spać z podpaską (miałam pewność, że to okres). Pewnie jest to uszkodzenie mechaniczne. Niestety to teraz nie mam okresu, lecz tylko brązową wydzielinę, która osadza się na majtkach. Rano miałam brązową ze skrzepem (śluz podchodzący pod kolor karmelowy ciemny lub lekko jasny). Gdy wróciłam ze szkoły zobaczyłam, że mój śluz jest brązowy połączony z białą wydzieliną, która była w takiej galarecie oraz przypominała kurze białko z domieszką białego mleka. Mam bardzo duży stres, bo mam 18 lat, a nie panuje w najbliższym czasie ciąży. Proszę obejść się bez zbędnych komentarzy. Bolą mnie sutki i pod piersiami (w sumie przed okresem jest ten sam objaw). Okresu nadal brak ale jest uciążliwy stres który nie pozwala mi spać ani jeść bo z nerwów boli mnie wszystko. Prosze, pomóżcie mi, bo z nerwów zaraz zejdę na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Gość asia-stasia

Jak byłam w pierwszej ciąży to okres spóźniał mi się dwa tygodnie ( miałam małe plamienie, które trwało 3 dni więc to obniżyło moją czujność). Coś mi jednak nie pasowało, bo miałam motylki w brzuchu, nabrzmiałe piersi więc zrobiłam test. Wyszedł negatywny. Czułam się coraz gorzej, więc powtórzyłam test po tygodniu. Wyszedł pozytywny, druga kreska bardzo blada ale dla pewności zrobiłam badanie krwi które potwierdziło ciąże.
Zrób test jeszcze raz, po kilku dniach, najlepiej rano.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...