Forum Ciąża i dziecko

Czy mogę zajść w ciążę dzień po okresie?

~Doomii

~Doomii

Kochałam się z partnerem dzień po okresie, doszedł we mnie...
Mam nieregularne cykle, które najczęściej trwają 4dni. Ostatnie miesiączki zaczynały się: 1o lutego-17 marca- i tą co się skończyła to dostałam 4maja. Czytałam różne fora o tym samym temacie, ale jeszcze dokładnie się w tym nie orientuje.... Bardzo boje się, że mogło dojść do zapłodnienia...

Lek. Anna Syrkiewicz

Lek. Anna Syrkiewicz

Odpowiedź eksperta

Twoje cykle faktycznie są nieregularne. Nie są jednak na tyle krótkie, by dni płodne rozpoczynały się tuż po miesiączce.

41 lek-anna-syrkiewicz Kobieta, 30 lat, Warszawa
dadaaria

dadaaria

mysle ze nie ale najlepiej sie zabezpieczac - po co ryzykowac?

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
nikolet22

nikolet22

Witam.

Czy jest możliwość zajścia w ciąży dzień po okresie?

84247 nikolet22 Kobieta, 31 lat, warszawa
austeria

austeria

są bardzo marne szanse, może się tak stać jedynie kiedy masz krótkie cykle i od razu po miesiączce zaczną się dni płodne.

15475 austeria Kobieta, 10 lat, Gliwice
Złośliwa

Złośliwa

cykle musiałabyś mieć 24 dniowe labo jeszcze krótsze

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 29 lat, Warszawa
pink elephant

pink elephant

teoretycznie szanse są małe ale ryzyko zawsze jest ja nie wierze w dni plodnie i nieplodne bo wszystko moze sie poprzesuwac a plemniki zyja w drogach rodnych nawet do 7 dni

84373 pink-elephant Kobieta, 29 lat, Złocieniec
~garnierka

~garnierka

Witam!!!
20 maja dostałam okres. Ostatni dzień okresu był w piątek 25 maja. W nocy z sobotę na niedzielę doszło do stosunku z partnerem. Było to nie planowane i się nie zabezpieczyliśmy. Nie doszło do wytrysku, a sam stosunek był bardzo krótki może nie trwał nawet minuty i partner raczej nie wszedł do końca bo nam przerwano. Był to mój pierwszy raz. Wyliczyłam, że cykl mam 30 dniowy. Jaka szansa na wpadkę? Proszę o odpowiedź . bardzo się martwię i zaczynam już wariować

~tequilla

~tequilla

nie ma szansy zajść w ciąże od razu po okresie, tym bardziej odrazu w pierwszy dzień po okresie, nie mogą wtedy byc dni płodne, tak że nie martw się

~cyry

~cyry

Szansa jest ale bardzo slaba, ale jednak warto zawsze pamietac o tym zeby sie zabezpieczac