Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja wibratorem matki a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę


Gość HungUp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HungUp

To dość glupia sytuacja ale chciała bym dostać pewną odpowiedz wiec sprubuje wyjasnic bardzo dokładnie.Kiedyś w szufladzie w sypialni rodziców znalazłam zawinięty w majtki wibrator .No i wiem ze to było bardzo głupie ale jakiś czas temu wyjęlam go i masturbowałam sie nim, ale tylko przez majtki dotykając.Teraz bardzo sie boje bo rodzice mogli go uzywać około 2 dni temu i na wibratorze mogly zostać plemniki i zaszłabym w ciąze z wlasym ojcem!Czy to jest mozliwe , ze plemniki przetrwałyby no te około dwa dni zawiniete w majtki w szufladzie w pokoju?Dodam ze wibrator był calkowicie suchy i wyglądal na czysty a ja nie zdezynfekowałam go.Bardzo prosze o odpowiedź, jestem przerażona.

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry.. mam bardzo krępującą sytuację. Mam niespełna 15 lat i znalazłam wibrator rodziców. Powinnam dostać miesiączki 28/29 marca no i chciałam zobaczyć jak to jest. Obejrzałam go i był czysty( nie było śladów białego płynu.. sam kurz ), ale umyłam go mydłem ,letnią wodą i wytarłam.. potem wsadziłam... do pochwy.. a potem do orgazmu stymulowałam łechtaczkę. Moje pytanie jest takie.. czy mogłam się zapłodnić?( gdyby była na nim sperma) Czy jest to możliwe? nie wiem kiedy ostatnio był używany.. .Błagam o pomoc.. strasznie się stresuje. czy jest takie coś możliwe?
Do tego pojawił się dziś rano dość gęsty biały śluz.Jestem tak zdenerwowana , że nie pamiętam czy przy innych miesiączkach też taki był. Do tego.. pobolewa mnie brzuch tak jak w czasie kiedy miałabym dostać miesiączki. Czy coś jest nie tak? A ten wybryk zdarzył się 28 marca.. około godziny 8 bądź 9

Odnośnik do komentarza
Gość OnPoiPrzed

~Wik ...

Gdyby była na nim sperma, tak, mogłabyś się zapłodnić, ale z tego co piszesz prawdopodobieństwo istnienia nasienia na wibratorze Twoich rodziców (!?!) było bardzo małe.

Brzuch Ciebie boli prawdopodobnie z powodu miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...