Skocz do zawartości
Forum

Zajście w ciążę bez stosunku


Gość papaya

Rekomendowane odpowiedzi

Gość papaya

Dzień dobry, mam pytanie:
Otóż nie uprawiałam seksu, ale chłopak mi włożył palce do pochwy. Wcześniej poszedł 'siu-siu', więc zastanawiam się, czy mógł przenieść na palcach plemniki, które później dostały się do mnie. Nie mył rąk, ale wytarł w pościel(np. podczas podnoszenia jej). Nie minęło wiele czasu między załatwieniem się a włożeniem tych palców, max 10 min. Czy jest możliwa ciąża? Dodam, że dzień stosunku był moim pierwszym dniem płodnym, nawet dzień przed płodnością.
Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam dość nietypowe pytanie, otóż 2 dni temu doszło do wytrysku w prezerwatywie, jednak nie było zbliżenia (stosunku) z tym, że trochę nasienia wydostało się na materac, na którym leżeliśmy, kilka razy oddawałem mocz, za każdym razem myłem ręce i po wytrysku również penisa. Czy w tej sytuacji, jeżeli nasienie nie dostało się do środka pochwy, ani w jej okolice jest jakiekolwiek ryzyko ciąży? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam i Dziękuje :)

Odnośnik do komentarza

A9497
Witam
Mam dość nietypowe pytanie, otóż 2 dni temu doszło do wytrysku w prezerwatywie, jednak nie było zbliżenia (stosunku) z tym, że trochę nasienia wydostało się na materac, na którym leżeliśmy, kilka razy oddawałem mocz, za każdym razem myłem ręce i po wytrysku również penisa. Czy w tej sytuacji, jeżeli nasienie nie dostało się do środka pochwy, ani w jej okolice jest jakiekolwiek ryzyko ciąży? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam i Dziękuje :)

W opisanej sytuacji nie ma ryzyka ciąży. Możesz być spokojny.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Do mnie do mu cząstki przychodzi mój chłopak i chłopak siostry. Mój zarzeka sie ze nigdy nie masturbujecie sie u mnie a siostry do lazienki chodzi na chwilkę dosłownie. Czy możliwe jest to zeby zostawili tam sperme a ja potem poszłam, dotknęliśmy gdzieś i podcierajac sie ( odrazu zbierałam sluz z pochwy) mogłam zajść w ciaze ? Proszę o poważne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Witam
To jeszcze raz ja, otóż mniej więcej od soboty dziewczyna powinna mieć miesiączkę, ale po dziś dzień jej nie ma, (czuje się tak jak zawsze przed miesiączką) cykle ma nieregularne (ostatnia miesiączka 27 wrzesień) ale jest jeszcze inna kwestia dziewczyna jest strasznie chuda ok 43kg wagi przy 160cm wzrostu, czy wie ktoś jaka może być przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

po pierwsze Twoja luba ma koszmarną niedowagę i to już samo w sobie może powodować brak okresu, bo organizm nie bedzie się jeszcze bardziej oslabiał. Po drugie stres, skoro ty się tak stresujesz to mogę sobie wyobrazić jak bardzo ona to przezywa. Stres moze zatrzymać okres na bardzo długi czas ( u mnie rekord to 2 mieisące) do tego jeśli się odchudzała ostatnio to mogło dojsć do zaburzeń hormonalnych spowodowanych zbyt szybkim spadkiem wagi.

ps i nie obrażaj się za żart o wiatropylności, on miał tylko za zadanie uzmysłownić to ze nie masz czym się martwić :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...