Skocz do zawartości
Forum

Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej a ciąża


Gość netka21

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu używam tabletek , nigdy nie zdażyło mi się żadnej pominąć. Teraz miałam tyn tydzień przerwy miedzy tabletkami, nie współżyłam wtedy z chłopakiem. Wczoraj powinnam przyjąć pierwszą tabletke z opakowania, i zapomniałam o niej. Wzięłam ją dopiero 10 godz później. A w tym dniu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, miałam jeszcze krwawienie z odstawienia. Czy duże jest ryzyko zajścia w ciąże?

Odnośnik do komentarza
Gość carolimkaa

witam.. po raz pierwszy zawieram tu głos i liczę na pomoc.
otóż.. biorę tabletki antykoncepcyjne (Naraya) od sierpnia, ostatnio musiałam połączyć dwa opakowania gdyż w 3 tygodniu zapomniałam o tabletce, zwykle biorę je o 7 rano ale tym razem wzięłam ją ok godziny 22, czyli minęło więcej niż 12 godzin.. dzień przed tym zapomnieniem kochałam się z chłopakiem, jednak wytrysku nie było.. teraz jestem w trakcie przerwy po tych dwóch opakowaniach i plamię, bo nie wiem czy coś takiego można nazwać krwawieniem. zwykle moje krwawienia z odstawienia były bardziej obfite i występowało 3 dnia przerwy. w czwartek ( dzień pierwszy przerwy) plamienie było beżowe, jakby lekko żółte nigdy takie nie było. wczoraj lekko krwawiłam przez chwilę, dziś też. poza tym mam okropne bóle w podbrzuszu i lekkie zawroty głowy.. także moje pytanie jest takie: czy istnieje ryzyko, że może to być ciąża? czy jest to już krwawienie z odstawienia?

dodam, że jakiś tydzień lub półtora temu skończyłam branie tabletek dopochwowych (Clotrimazolum), które przepisała mi ginekolog.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...