Skocz do zawartości
Forum

Czy to może zwiastować ciążę?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 10 dnia cyklu odbyłam stosunek, w czasie którego zawiodła prezerwatywa. Około 13 godzin później przyjęłam tabletkę Ellaone. 5 dni pozniej miałam skąpe brunatne plamienie ze skrzepami, normalny objaw po przyjęciu tabletki. Teraz czekam na okres, powinien wystąpić dwa dni temu. Zamiast niego pojawił się dosyć obfity, przeźroczysty śluz. Czy to może być spowodowane działaniem tabletki, czy może zwiastować ciążę? Możliwość wykonania testu bedę mieć za kilka dni, wiec okropnie sie stresuje...

Odnośnik do komentarza

Kiedy pojawi się kolejny okres, będziesz wiedzieć, że pigułka ellaOne zadziałała. Po jej zażyciu większość kobiet ma normalną miesiączkę w przewidywanym terminie. Jednak w niektórych przypadkach może ona pojawić się później lub wcześniej niż zazwyczaj.
Tak jak każdy lek, ellaOne może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Najczęściej zgłaszane działania niepożądane to ból głowy, mdłości, ból brzucha oraz bolesne miesiączkowanie. Są to również możliwe objawy ciąży. Jeśli okres się nie pojawi lub krwawienie będzie nietypowo skąpe lub nietypowo obfite lub jeśli pojawią się objawy wymienione powyżej po zastosowaniu ellaOne, wykonaj test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...