Skocz do zawartości
Forum

Ciąża poprzez płyn erekcyjny


Gość eatmewhileimhot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eatmewhileimhot

Witam. 25 lutego uprawiałam z chłopakiem petting, nie miałam kontaktu z jego nasieniem, jedyne co przychodzi mi do głowy to jego płyn przed erekcyjny który mógł (ale nie musiał) wprowadzić mi do pochwy palcem. Były to moje dni płodne. Już na następny dzień, od 26 lutego czułam wzdęcie brzucha, szczególnie w okolicy pod piersiami, jest tak aż do teraz teraz. 19 marca dostałam spodziewaną miesiączkę, bez żadnego opóźnienia, była raczej normalna, czułam bóle brzucha takie jak co miesiąc oraz dodatkowo to wzdęcie. Innych objawów raczej nie zaobserwowałam. Okres mi się skończył, ale uczucie wzdęcia brzucha pozostało, czasem mnie boli, przypomina to ból przed szkolnym egzaminem. Od kilku dni jest mi nie dobrze. Praktycznie przez cały dzień. Wczoraj 16 kwietnia dostałam kolejną miesiączkę, również w terminie, przebiegała normalnie. Objawy jakie opisałam wyżej pozostały. Dzisiaj tj 26 kwietnia zrobiłam pink test który wyszedł negatywnie. Nie chce mi się wierzyć że mogę być w ciąży, okres, i negatywny wynik testu. Czy mimo to jest prawdopodobieństwo że jednak jestem w ciąży? Niepokoją mnie te mdłości, jeśli to nie ciąża to co może być ich przyczyną, myślę że to nie stres. Może powinnam iść do ginekologa, a może do lekarza rodzinnego. Mam 18 lat. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

ja też mam wzdęcia od paru miesięcy bóle głowy w szczególności ja jestem zła nerwowa mam duzo stresówi nie wiem od czego te wzdęcia wczesniej nie miałam nie współrzyłam i zastanawiam się czy wzdęcia to objaw ciązy faktycznie ale chyba 2 okresy wykluczają ciąże szkoda że tak mało wypowiedzi ciekawe czy to prawda z tym okresem w ciąży że dziewczyny mają jakoś mało prawdopodobne bo jakoś ciąże trzeba rozpoznać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...