Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego dziecko wymiotuje?


Gość nina5

Rekomendowane odpowiedzi

Moja corka ma 2 lata i 8 miesiecy.Od ok pierwszego roku zycia zaczela wymiotowac.Wymioty zaczeły sie w nocy,kiedy płakała a my nie przychodzilismy do niej.Poczatkowo traktowalismy to jako wymuszanie ale problem zaczał pojawiac sie równiez podczas jedzenia oraz kiedy sie denerwuje.W nocy juz nie ma problemu z wymiotami bo dopoki nie zasnie mąż jest przy niej.Natomiast z jedzeniem problem jest do dzisiaj.Moze opisze jak to wyglada;karmie ja poniewaz jest niejadkiem ,wiec podczas posiłku zaczyna kaszlec a potem wymiotuje.Były okresy ze zdarzało sie to rzadko,ale sa tez okr.kiedy codziennie potrafi wymiotowac,Ostatnio tak było,wiec poszlismy do lekarza on stwierdził,ze to nadkwasnosc zoladka.Dostała taki płyn do picia 2 razy dziennie 2 milit.Dlatego tez podczas zdenerwowania,placzu wymiotowała.Ale juz 3 tyg.corka pije lek i wymioty wciaz wystepuja.Jestem juz naprawde zaniepokojona tym,bo tak jak juz pisałam jest niejadkiem a jezeli do tego dochodza wymioty to juz nie wiem co mam robic.Tymbardziej,ze to trwa od pierwszego roku.Znajoma ,ktora ostatnio była swiadkiem jedzenia zupki przez corke a w pewnym momencie zaczeła kaszlec i zwróciła wszystko,stwierdziła,ze wyglada to jej na bulimie.Ale czy to mozliwe,bulimia u tak małego dziecka?Ja nie uwazam,zeby corka wymuszała wymioty,dla mnie to wyglada jakby cos ja drazniło w gardle.
Dodam jeszcze,ze jak miała ok 2 lat bylismy z nia u lekarza pediatry.Stwierdził,ze ma bardzo wrazliwe gardło(krtan) oraz inny problem psychologiczny.Dostała leki homeopatyczne.Brała przez ok miesiac i dodatkowo jeszcze lek zaraz po wymiotach.W razie gdyby to nie pomogło mielismy zrobic badanie dna oka(wyniki morfologi były dobre).Jednak lekarz u ktorego bylismy ostatnio i stwierdzil ze to nadkwasnosc na prosbe o badanie dna oka rozesmiał sie.Bardzo,ale to bardzo prosze o pomoc.Starałam sie wszystko dokładnie opisac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...