Skocz do zawartości
Forum

Kiedy doszło do zapłodnienia?


Gość Kozikowska1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Bardzo proszę o pomoc. Wiem, że testy, będą podstawą i muszę je zrobić, ale nie mogę czekać w niepewności.
Do stosunku doszło 8 października 2012r.
Jej ostatnia miesiączka nastąpiła 21 października 2012r., a termin porodu ginekolog ustalił na 28 lipca 2013r, ale dziecko się już urodziło 15 lipca 2013r, a wiec czy jest możliwość, że to moje dziecko??
Z góry naprawdę bardzo dziękuje za poradę

Odnośnik do komentarza
Gość Artur z 999

Ale skoro stosunek był 8 października, a okres 21 października to mało prawdopodobne, aby dziecko było Twoje. Jeżeli miała regularne cykle 28-dni to Twoje dziecko powinno się urodzić pod koniec czerwca, początek lipca, ale zawszę, są rozgraniczenia 2 tygodniowe. Wszystko trochę u Ciebie jest poplątana dlatego, lepiej zrobić testy, jednak, osobiście uważam, że to nie jest Twoje dziecko.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dlaczego?
stosunek był 8 czerwca ale plemniki mogły przeżyć w drogach rodnych kobiety, po za tym ciąża może zawsze skończyć się wcześniej lub później. Może lekarz, się pomylił ustalają wiek ciąży, może ciąża została przenoszona lub niedonoszona.
Musisz zrobić test na ojcostwo bo tak to się nie dowiesz, jest zbyt dużo zmnienny i czynników wpływających na to kiedy doszło do zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem w 11tygodniu i 2 dniu ciąży. Data ostatniej miesiączki to 11/10/2016. Od 08/10/2016 współżyłam ze swoim partnerem bez zabezpieczenia. Data porodu pokrywa się z data ktora wylicza usg jest taka sama 18-19/07/2017. Zapytałam kiedy mogło dojść do zapłodnienia bo chyba nie zaszłam w ciąże podczas okresu lekarz odpowiedział ze wszystko jest "książkowo". Moje pytanie brzmi kiedy mogło dojść do zapłodnienia i czy może być to wcześniej niż 08/10, np. 01/10/2016.Cykle bywały nieregularne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...