Skocz do zawartości
Forum

Petting a zajście w ciążę


Gość Nadir

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że ten temat poruszany był wiele razy, i że w internecie jest multum artykułów i wypowiedzi tego typu, ale uważam, że każdy taki przypadek potrzebuje innego podejścia.

Otóż ostatnimi czasy żyjemy z moją Dziewczyną dosyć "intensywnie", i padło pewne podejrzenie, że jest w ciąży. Chciałbym się dowiedzieć, czy to możliwe, ponieważ ten fakt mnie stresuje, i to bardzo. Doszło raz do stosunku, ale przy użyciu prezerwatywy (durex extra safe) i jestem pewny, że nic z "gumy" się nie wydostało. Ale to nie chodzi teraz o to. Zawsze to ja pieszczę swoją dziewczynę pierwszy, doprowadzając ją do orgazmu (albo kilku), potem natomiast ona zajmuje się mną. Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje taka możliwość, że Ona zaszła w ciążę? Sam dużo czytałem na ten temat, ale raczej nie był to obiektywny osąd. Nie wycieramy się tym samym ręcznikiem, nie kąpaliśmy się razem, nie używamy tej samej ubikacji. Jedyna "możliwość" to kiedy poprawiałem ułożenie penisa w majtkach, lub kiedy mogłem się podrapać (przez majtki), a wcześniej mogło na nie spaść trochę spermy, a potem (nigdy w czasie krótszym niż 8 godzin) i po umyciu rąk nie uprawialiśmy pettingu. Pamiętam też, że pieściłem ją pocierając penisem (przez majtki) jej wejście do pochwy, ale nie pamiętam, żeby tam znajdował się nawet płyn preejakulacyjny, a tym bardziej sperma. Żeby było oczywiste (pisałem już wcześniej) dbam o higienę, i bieliznę zmieniam codziennie.

Tydzień temu moja Dziewczyna robiła test ciążowy, i wyszedł negatywnie. Ostatnio zauważyła u siebie takie objawy jak: opóźniony okres (podobno 8 dni), ból w okolicach podbrzusza, rozdrażnienie, osłabienie. Dodam, że jesteśmy studentami, a ona ma teraz czas nasilonych kolokwiów. Czytałem nawet sytuacji, kiedy to stres opóźniał okres, a opóźniony okres stres i tak w kółko, i zastanawiałem się, czy to możliwe.

Po przeanalizowaniu tego wszystkiego proszę o odpowiedź na pytanie: Czy moja Dziewczyna mogła zajść w ciążę??

Liczę na szybką odpowiedź

pozdrawiam

Nadir

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...