Skocz do zawartości
Forum

Częste oddawanie moczu a stosunek bez zabezpieczenia


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Od 2 tyg jakoś oddaje częściej mocz niż normalnie . Dodam że zaczęło się to od kad z chłopakiem kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Wygląda to tak . Rano 7-8 godzina WC potem 14/15 WC wracam do domu i mi się nasila potrafię w ciągu 3 h sikac z 3-5 razy mimo że wypije 500ml lub 1.5 l na dzień. W nocy nie wstaje sikac. Mocz rano jest ciemniejsze koloru a w dzień żółty do lekko żółtego nawet przezroczystego. Od dziś zaczęłam brać neofuragina plus ziołowe herbatki proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Od kąd biorę neofuragine jest mała poprawa ledwo ledwo . Rano WC potem po 15 WC . I w domu z 2-3 razy WC . Czyli jakieś 4-6 razy w ciągu dnia . Dziś wypiłam kolo 2 l . Byłam rano w WC potem po 16 . Potem o 18 potem o 20 . I zapewne pójdę przed spaniem czyli 5 razy . Szybko czuje ucisk na pęcherz żeby się wysikac. Ile sikam średnio może pół szklanki trochę Więcej za każdym razem . ( nie jest to mocz kilka kropel lub trochę moczu ) ... wprowadzam herbatę ziołowa pokrywę oraz cherbate z żurawina jeśli nie będzie poprawy to w przyszłym tyg idę do lekarza rodzinnego . .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...